Carrefour vanaf 50% korting

Alle 398 actuele promoties bij Carrefour met minstens 50% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

398 promoties

99% Water 60 Babydoekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

99% Water 60 Babydoekjes

Pampers
2+3 gratis
€1,64€4,09
per stuk
€8,18
voor 5
Je bespaart €12,27 op 5 stuks
Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

vanaf€4,96
per stuk · vanaf €0,19 per luier
vanaf€24,78
voor 5
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Driekleur Donut 72g Los Verkocht -60%
CarrefourLaatste dag

Driekleur Donut 72g Los Verkocht

Carrefour
2+3 gratis
€0,50€1,25
per stuk · €6,94/kg
€2,50
voor 5
Je bespaart €3,75 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
€7,60€18,99
per stuk · €15,35/kg
€37,98
voor 5
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,26 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 5, 22 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 5, 22 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,29 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,34 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,38 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
1 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

1 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
€1,46€2,92
per stuk · €0,15/st
€5,84
voor 4
Je bespaart €5,84 op 4 stuks
2 Sensitive 10 Stuks -50%
CarrefourTot ma 12/10

2 Sensitive 10 Stuks

Bic
2+2 gratis
€4,12€8,25
per stuk · €0,41/st
€16,50
voor 4
Je bespaart €16,50 op 4 stuks
4in1 Discs Color 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Color 15WL

Persil
2+2 gratis
€5,50€10,99
per stuk
€21,98
voor 4
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Color 25WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Color 25WL

Persil
2+2 gratis
€8,99€17,99
per stuk
€35,98
voor 4
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 15WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 15WL

Persil
2+2 gratis
€5,50€10,99
per stuk
€21,98
voor 4
Je bespaart €21,98 op 4 stuks
4in1 Discs Universal 25WL -50%
CarrefourTot ma 5/10

4in1 Discs Universal 25WL

Persil
2+2 gratis
€8,99€17,99
per stuk
€35,98
voor 4
Je bespaart €35,98 op 4 stuks
7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €7,95/l
€20,97
voor 6
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Parodontax Tandpasta -50%
CarrefourTot ma 5/10

Parodontax Tandpasta

vanaf€2,50
per stuk · vanaf €33,33/l
vanaf€9,98
voor 4
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Antioxidant (Peach) 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Antioxidant (Peach) 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
€1,09€2,19
per stuk · €2,18/l
€2,19
voor 2
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Antitartre 750ml/12 BE -50%
CarrefourTot ma 12/10

Antitartre 750ml/12 BE

Canard
2+2 gratis
€1,93€3,85
per stuk · €2,57/l
€7,70
voor 4
Je bespaart €7,70 op 4 stuks
Apple Pink Lady PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Apple Pink Lady PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
€2,04€4,09
per stuk · €2,04/l
€4,09
voor 2
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Oral-B Tandpasta -50%
AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6 -50%
CarrefourTot ma 12/10

AUTOSPRAY NAV RELAXING ZEN /6

Glade
2+2 gratis
€2,17€4,35
per stuk
€8,70
voor 4
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Avocado klaar om te eten -50%
CarrefourLaatste dag

Avocado klaar om te eten

Carrefour
2+2 gratis
€0,72€1,45
per stuk
€2,90
voor 4
Je bespaart €2,90 op 4 stuks
B&J's Churrifically Churros y 465ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

B&J's Churrifically Churros y 465ml

Ben & Jerry's
1+1 gratis
€3,27€6,55
per stuk · €7,03/l
€6,55
voor 2
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Soupline Wasverzachter -50%
BELEGEN PLAK 150G -50%
CarrefourTot ma 12/10

BELEGEN PLAK 150G

Old Amsterdam
1+1 gratis
€2,48€4,95
per stuk · €16,53/kg
€4,95
voor 2
Je bespaart €4,95 op 2 stuks
Bier Blik 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blik 50 cl

Flying Fish
-50% voor 12
€0,94€1,89
per stuk · €1,88/l
€11,34
voor 12
Je bespaart €11,34 op 12 stuks
Bier Blikken 12 x 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blikken 12 x 50 cl

Flying Fish
-50%
€11,32€22,65
per stuk · vanaf 1 stuk
€1,89/l
Je bespaart €11,33

Alle 398 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Carrefour vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Carrefour met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 398 actuele promoties bij Carrefour met minstens 50% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij Carrefour met minstens 50% korting lopen binnenkort af?

5 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Carrefour Choco Drizzle Donut 61g Los Verkocht bij Carrefour (tot 29/9), Carrefour Driekleur Donut 72g Los Verkocht bij Carrefour (tot 29/9), Carrefour Avocado klaar om te eten bij Carrefour (tot 29/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 396 van de 398 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 2 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Carrefour met minstens 50% korting?

Gratis erbij: 390 van de 398 promoties.