Promoties met 6+2 gratis

Alle 40 actuele promoties met 6+2 gratis van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

40 promoties

0.0% Alc Bier 6 Blikken 33 cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

0.0% Alc Bier 6 Blikken 33 cl

Stella Artois
6+2 gratis
€1,01€1,35
per stuk · €3,06/l
€8,10
voor 8
Je bespaart €2,70 op 8 stuks
Alcoholvrij 3 Granenbier Fles 33 cl -25%
CarrefourTot ma 5/10

Alcoholvrij 3 Granenbier Fles 33 cl

Tripel Karmeliet
6+2 gratis
€1,20€1,60
per stuk · €3,64/l
€9,60
voor 8
Je bespaart €3,20 op 8 stuks
Cero 0.0% 330 ml Blik -25%
CarrefourTot ma 5/10

Cero 0.0% 330 ml Blik

Corona
6+2 gratis
€1,24€1,65
per stuk · €3,76/l
€9,90
voor 8
Je bespaart €3,30 op 8 stuks
Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g

Kruidvat
6+2 gratis
€1,87€2,49
per stuk · €18,70/kg
€14,94
voor 8
Je bespaart €4,98 op 8 stuks
Kruidvat 18+M Bio Fruitsticks 68g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 18+M Bio Fruitsticks 68g

Kruidvat
6+2 gratis
€1,87€2,49
per stuk · €27,50/kg
€14,94
voor 8
Je bespaart €4,98 op 8 stuks
Kruidvat 8+M Bio Babybiscuits 100g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 8+M Bio Babybiscuits 100g

Kruidvat
6+2 gratis
€1,87€2,49
per stuk · €18,70/kg
€14,94
voor 8
Je bespaart €4,98 op 8 stuks

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 6+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 6+2 gratis deze week?

Er zijn 40 actuele promoties met 6+2 gratis, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 6+2 gratis?

Carrefour, met 21 promoties, gevolgd door Kruidvat (18) en Wibra (1).

Wat is de grootste korting met 6+2 gratis?

-25% op Stella Artois 0.0% Alc Bier 6 Blikken 33 cl bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor met 6+2 gratis?

Gratis erbij: 40 van de 40 promoties.