Ben's Original in promotie

Alle 11 actuele promoties op Ben's Original van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

11 promoties

Kantonese Rijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kantonese Rijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€0,99€1,99
per stuk · €4,50/kg
€3,98
voor 4
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Langkorrelrijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Langkorrelrijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€1,07€2,15
per stuk · €4,86/kg
€4,30
voor 4
Je bespaart €4,30 op 4 stuks
Paella Chorizo & Groenten 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Paella Chorizo & Groenten 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€1,32€2,65
per stuk · €6,00/kg
€5,30
voor 4
Je bespaart €5,30 op 4 stuks
Poke Rijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Poke Rijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€1,29€2,59
per stuk · €5,86/kg
€5,18
voor 4
Je bespaart €5,18 op 4 stuks
Rijst met Curry & Groenten 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Rijst met Curry & Groenten 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€1,29€2,59
per stuk · €5,86/kg
€5,18
voor 4
Je bespaart €5,18 op 4 stuks
Rijst op Mediterrane Wijze 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Rijst op Mediterrane Wijze 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€1,29€2,59
per stuk · €5,86/kg
€5,18
voor 4
Je bespaart €5,18 op 4 stuks
Rijst op Mexicaanse Wijze 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Rijst op Mexicaanse Wijze 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€1,29€2,59
per stuk · €5,86/kg
€5,18
voor 4
Je bespaart €5,18 op 4 stuks
Thaise Rijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Thaise Rijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€1,29€2,59
per stuk · €5,86/kg
€5,18
voor 4
Je bespaart €5,18 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Ben's Original in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Ben's Original deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op Ben's Original, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Ben's Original?

Carrefour, met 8 promoties, gevolgd door Aldi (2) en Delhaize (1).

Wat is de grootste korting op Ben's Original?

-50% op Ben's Original Kantonese Rijst 220 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke promoties op Ben's Original lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: Ben's Original Kant-en-klare saus (395 g/450 g) bij Aldi (tot 1/10), Ben's Original Langkorrelrijst, 8 st. (8 x 125 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op Ben's Original?

Gratis erbij: 8 van de 11 promoties.