Promoties met 3 gratis erbij

Alle 77 actuele promoties met 3 gratis erbij van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

77 promoties

99% Water 60 Babydoekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

99% Water 60 Babydoekjes

Pampers
2+3 gratis
€1,64€4,09
per stuk
€8,18
voor 5
Je bespaart €12,27 op 5 stuks
Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

vanaf€4,96
per stuk · vanaf €0,19 per luier
vanaf€24,78
voor 5
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

Dash
2+3 gratis naar keuze
vanaf€6,80
per stuk
vanaf€33,98
voor 5
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Driekleur Donut 72g Los Verkocht -60%
CarrefourLaatste dag

Driekleur Donut 72g Los Verkocht

Carrefour
2+3 gratis
€0,50€1,25
per stuk · €6,94/kg
€2,50
voor 5
Je bespaart €3,75 op 5 stuks
Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

Fa
2+3 gratismet Kruidvat Club
€1,60€3,99
per stuk · €6,40/l
€7,98
voor 5
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Fa Watermelon Waves Douchegel 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Watermelon Waves Douchegel 250ml

Fa
2+3 gratismet Kruidvat Club
€1,52€3,79
per stuk · €6,08/l
€7,58
voor 5
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
€7,60€18,99
per stuk · €15,35/kg
€37,98
voor 5
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

Mr. Propre
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,80€4,49
per stuk · €2,25/l
€8,98
voor 5
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

Mr. Propre
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,60€3,99
per stuk · €1,60/l
€7,98
voor 5
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,26 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 5, 22 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 5, 22 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,29 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,34 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,38 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Quaker Cruesli zero sugar added nuts -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Quaker Cruesli zero sugar added nuts

Quaker
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,52€3,79
per stuk · €3,80/kg
€7,58
voor 5
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €7,95/l
€20,97
voor 6
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Blinde vinken -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Blinde vinken

3+3 gratis
€8,00€15,99
per stuk · €8,00/kg
€47,97
voor 6
Je bespaart €47,97 op 6 stuks
Dessertbord 18CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 18CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
€0,49€0,99
per stuk
€2,97
voor 6
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
€1,50€2,99
per stuk
€8,97
voor 6
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
€1,50€2,99
per stuk
€8,97
voor 6
Je bespaart €8,97 op 6 stuks

Alle 77 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 3 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er met 3 gratis erbij deze week?

Er zijn 77 actuele promoties met 3 gratis erbij, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 3 gratis erbij?

Carrefour, met 45 promoties, gevolgd door Albert Heijn (14) en Kruidvat (8).

Wat is de grootste korting met 3 gratis erbij?

-60% op Pampers 99% Water 60 Babydoekjes bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke promoties met 3 gratis erbij lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: Carrefour Choco Drizzle Donut 61g Los Verkocht bij Carrefour (tot 29/9), Carrefour Driekleur Donut 72g Los Verkocht bij Carrefour (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor met 3 gratis erbij?

Gratis erbij: 77 van de 77 promoties.