Promoties met 3+2 gratis

Alle 111 actuele promoties met 3+2 gratis van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

111 promoties

Body Lotion Firming Q10 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Body Lotion Firming Q10 400 ml

Nivea
3+2 gratis
€6,65€11,09
per stuk · €16,63/l
€33,27
voor 5
Je bespaart €22,18 op 5 stuks
Body Milk Nourishing 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Body Milk Nourishing 400 ml

Nivea
3+2 gratis
€4,31€7,19
per stuk · €10,78/l
€21,57
voor 5
Je bespaart €14,38 op 5 stuks
Body Milk Smooth 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Body Milk Smooth 400 ml

Nivea
3+2 gratis
€4,43€7,39
per stuk · €11,08/l
€22,17
voor 5
Je bespaart €14,78 op 5 stuks
Bodymelk Firming Q10 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Bodymelk Firming Q10 400 ml

Nivea
3+2 gratis
€6,65€11,09
per stuk · €16,63/l
€33,27
voor 5
Je bespaart €22,18 op 5 stuks
Caffè Crema Classico 1 Kg -40%
CarrefourTot ma 5/10

Caffè Crema Classico 1 Kg

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Classico 36 Pads -40%
CarrefourTot ma 5/10

Classico 36 Pads

Lavazza
3+2 gratis
€4,73€7,89
per stuk · €0,13 per pad
€23,67
voor 5
Je bespaart €15,78 op 5 stuks
Crema e Aroma bonen 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Aroma bonen 1000g

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Crema e Gusto 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€7,19€11,99
per stuk · €0,24 per capsule
€35,97
voor 5
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
Crema e Gusto 80 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto 80 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€11,99€19,99
per stuk · €0,15 per capsule
€59,97
voor 5
Je bespaart €39,98 op 5 stuks
Crema E Gusto Classico 250 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema E Gusto Classico 250 g

Lavazza
3+2 gratis
€3,89€6,49
per stuk · €15,56/kg
€19,47
voor 5
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Crema e Gusto Classico bonen 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto Classico bonen 1000g

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Creme 250 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Creme 250 ml

Nivea
3+2 gratis
€2,99€4,99
per stuk · €11,96/l
€14,97
voor 5
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Nivea Douchegel -40%
CarrefourTot ma 5/10

Nivea Douchegel

vanaf€1,79
per stuk · €9,32/kg
vanaf€8,97
voor 5
Je bespaart €5,98 op 5 stuks
Decaf Classico 250g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Decaf Classico 250g

Lavazza
3+2 gratis
€3,89€6,49
per stuk · €15,56/kg
€19,47
voor 5
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Espresso Barista Gran Crema 1000 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Gran Crema 1000 g

Lavazza
3+2 gratis
€12,75€21,25
per stuk · €12,75/kg
€63,75
voor 5
Je bespaart €42,50 op 5 stuks
Espresso Barista Intenso bonen 500g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Intenso bonen 500g

Lavazza
3+2 gratis
€6,71€11,19
per stuk · €13,42/kg
€33,57
voor 5
Je bespaart €22,38 op 5 stuks
Espresso Barista Perfetto 250 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Perfetto 250 g

Lavazza
3+2 gratis
€3,89€6,49
per stuk · €15,56/kg
€19,47
voor 5
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Espresso Italiano Cremoso 1kg -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Italiano Cremoso 1kg

Lavazza
3+2 gratis
€12,75€21,25
per stuk · €12,75/kg
€63,75
voor 5
Je bespaart €42,50 op 5 stuks
Espresso Lungo 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Lungo 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€7,19€11,99
per stuk · €0,24 per capsule
€35,97
voor 5
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
espresso Lungo koffiecups 10 stuks -40%
CarrefourTot ma 5/10

espresso Lungo koffiecups 10 stuks

Lavazza
3+2 gratis
€2,99€4,99
per stuk · €53,39/kg
€14,97
voor 5
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Espresso Maestro Ristretto 30st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Maestro Ristretto 30st

Lavazza
3+2 gratis
€7,19€11,99
per stuk · €42,05/kg
€35,97
voor 5
Je bespaart €23,98 op 5 stuks

Alle 111 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 3+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 3+2 gratis deze week?

Er zijn 111 actuele promoties met 3+2 gratis, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 3+2 gratis?

Carrefour, met 103 promoties, gevolgd door Kruidvat (6) en Aldi (1).

Wat is de grootste korting met 3+2 gratis?

-40% op 3-in-1 Reinigingsdoekjes bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor met 3+2 gratis?

Gratis erbij: 111 van de 111 promoties.