Promoties met 1+1 gratis

Alle 1.075 actuele promoties met 1+1 gratis van 19 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

1.075 promoties

100% Coconut grove -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

100% Coconut grove

100%
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,50€2,99
per stuk · €1,50/l
€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Biologisch Linguine volkoren -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Biologisch Linguine volkoren

AH Biologisch
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,50€2,99
per stuk · €6,00/kg
€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Cappelletti prosciutto crudo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Cappelletti prosciutto crudo

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,40€2,79
per stuk · €5,60/kg
€2,79
voor 2
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Gerookte zalm -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Gerookte zalm

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€2,25€4,49
per stuk · €22,50/kg
€4,49
voor 2
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
AH Lasagne all uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Lasagne all uovo

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,40€2,79
per stuk · €5,60/kg
€2,79
voor 2
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Mezzelune ricotta tartufo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Mezzelune ricotta tartufo

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,75€3,49
per stuk · €7,00/kg
€3,49
voor 2
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
AH Pappardelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pappardelle all' uovo

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,45€2,89
per stuk · €5,80/kg
€2,89
voor 2
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Pasta Pestosaus -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Pasta Pestosaus

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,50€2,99
per stuk · €12,00/kg
€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
AH Spaghetti all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Spaghetti all' uovo

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,45€2,89
per stuk · €5,80/kg
€2,89
voor 2
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,45€2,89
per stuk · €5,80/kg
€2,89
voor 2
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Tagliatelle all' uovo -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tagliatelle all' uovo

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,95€3,89
per stuk · €3,90/kg
€3,89
voor 2
Je bespaart €3,89 op 2 stuks
AH Tortelloni verdi ricotta spinaci -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Tortelloni verdi ricotta spinaci

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,25€2,49
per stuk · €5,00/kg
€2,49
voor 2
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
AH Verse gnocchi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse gnocchi

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,84€3,69
per stuk · €4,60/kg
€3,69
voor 2
Je bespaart €3,69 op 2 stuks
AH Verse ravioli 5 formaggio -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli 5 formaggio

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,45€2,89
per stuk · €5,80/kg
€2,89
voor 2
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
AH Verse ravioli ai funghi -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli ai funghi

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,40€2,79
per stuk · €5,60/kg
€2,79
voor 2
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

AH
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,40€2,79
per stuk · €5,60/kg
€2,79
voor 2
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiTot do 1/10

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

AJAX
1+1 gratis
€2,00€3,99
per stuk · €2,66/l
€3,99
voor 2
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Alpro Barista amandel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista amandel

Alpro
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,50€2,99
per stuk · €2,00/l
€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista caramel smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista caramel smaak

Alpro
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,50€2,99
per stuk · €2,00/l
€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

Alpro
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,54€3,09
per stuk · €1,54/l
€3,09
voor 2
Je bespaart €3,09 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

Alpro
1+1 gratismet Bonuskaart
€0,99€1,99
per stuk · €1,98/l
€1,99
voor 2
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Alpro Barista kokos -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista kokos

Alpro
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,09€2,19
per stuk · €1,45/l
€2,19
voor 2
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Alpro Barista soja -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista soja

Alpro
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,50€2,99
per stuk · €1,50/l
€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista vanille smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista vanille smaak

Alpro
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,45€2,89
per stuk · €1,93/l
€2,89
voor 2
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
Alpro greek style natuur -50%
SparTot wo 7/10

Alpro greek style natuur

1+1 gratis
€1,41€2,82
per stuk · €3,52/kg
€2,82
voor 2
Je bespaart €2,82 op 2 stuks
ALPRO Natuur Greek style 400g -50%
ColruytTot di 6/10

ALPRO Natuur Greek style 400g

Alpro
1+1 gratismet Xtra
€1,31€2,63
per stuk · €3,28/kg
€2,63
voor 2
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Alvityl Chondroflex 180 Tabletten -50%
Medi-MarketTot do 31/12

Alvityl Chondroflex 180 Tabletten

Alvityl
1+1 gratis
€26,45€52,90
per stuk · €0,15/st
€52,90
voor 2
Je bespaart €52,90 op 2 stuks
Ambi Pur Car Clip | Vanilla | 2ml -50%
DelhaizeNog tot morgen

Ambi Pur Car Clip | Vanilla | 2ml

Ambi Pur
1+1 gratismet SuperPlus
€1,62€3,25
per stuk · €810,00/l
€3,25
voor 2
Je bespaart €3,25 op 2 stuks
Andrélon -50%
JumboLaatste dag

Andrélon

Andrélon
1+1 gratis
€3,25€6,49
per stuk · €16,25/l
€6,49
voor 2
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Anti-haaruitval Shampoo -50%
Di

Anti-haaruitval Shampoo

DI
1+1 gratis
€2,50€4,99
per stuk · €8,33/l
€4,99
voor 2
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Antioxidant (Peach) 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Antioxidant (Peach) 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
€1,09€2,19
per stuk · €2,18/l
€2,19
voor 2
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Apple Pink Lady PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Apple Pink Lady PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
€2,04€4,09
per stuk · €2,04/l
€4,09
voor 2
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Ariel 4in1 | Pods + Active -50%
DelhaizeNog tot morgen

Ariel 4in1 | Pods + Active

Ariel
1+1 gratismet SuperPlus
€11,49€22,99
per stuk · €0,44/st
€22,99
voor 2
Je bespaart €22,99 op 2 stuks
Ariel 4in1 | Pods + Ultra -50%
DelhaizeNog tot morgen

Ariel 4in1 | Pods + Ultra

Ariel
1+1 gratismet SuperPlus
€11,49€22,99
per stuk · €0,44/st
€22,99
voor 2
Je bespaart €22,99 op 2 stuks

Alle 1.075 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 1+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 1+1 gratis deze week?

Er zijn 1.075 actuele promoties met 1+1 gratis, bij 19 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 1+1 gratis?

Kruidvat, met 231 promoties, gevolgd door Albert Heijn (190) en Delhaize (158).

Wat is de grootste korting met 1+1 gratis?

-50% op (Antica) Villa delle rose Amarone DOCG bij Jumbo, geldig tot 6/10.

Welke promoties met 1+1 gratis lopen binnenkort af?

223 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Andrélon bij Jumbo (tot 29/9), Aurelion Viognier bij Jumbo (tot 29/9), AVENGERS, TENA Incontinentieverbanden bij Lidl (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor met 1+1 gratis?

Gratis erbij: 1.075 van de 1.075 promoties.