Allesreiniger in promotie

Alle 20 actuele promoties op allesreiniger van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 28/09/2026 · 08:55

20 promoties

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiTot do 1/10

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

AJAX
1+1 gratis
€2,00€3,99
per stuk · €2,66/l
€3,99
voor 2
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
2+1 op alles -33%
Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€4,63€6,95
per stuk · €2,31/st
€13,90
voor 3
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Allesreiniger startkit -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger startkit

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€4,63€6,95
per stuk
€13,90
voor 3
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
allesreiniger spray 500ml -25%
CarrefourLaatste dag

allesreiniger spray 500ml

Ecover
2e aan -50%
€4,09€5,45
per stuk · €8,18/l
€8,18
voor 2
Je bespaart €2,72 op 2 stuks
Soudal reinigingsspray Multi Cleaner 400ml -30%
BricoNog tot morgen

Soudal reinigingsspray Multi Cleaner 400ml

Soudal
30% vanaf 2 naar keuzemet Brico klantenkaart
€4,90€7,00
per stuk · €12,25/l
€9,80
voor 2
Je bespaart €4,20 op 2 stuks
ETAMINE DU LYS keukenreiniger spr. 500ml -20%
BioplanetTot di 6/10

ETAMINE DU LYS keukenreiniger spr. 500ml

Etamine Du Lys
-20% vanaf 2 stuksmet Xtra
€5,59€6,99
per stuk · €11,18/l
€11,18
voor 2
Je bespaart €2,80 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Allesreiniger in promotie

Hoeveel promoties zijn er op allesreiniger deze week?

Er zijn 20 actuele promoties op allesreiniger, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 28/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op allesreiniger?

Kruidvat, met 9 promoties, gevolgd door Carrefour (3) en Aveve (2).

Wat is de grootste korting op allesreiniger?

-60% op Mr. Propre Allesreiniger kersenbloesem bel bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke promoties op allesreiniger lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: Ecover allesreiniger Citroengras & gember 1L bij Carrefour (tot 28/9), Ecover allesreiniger spray 500ml bij Carrefour (tot 28/9), Soudal reinigingsspray Multi Cleaner 400ml bij Brico (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor op allesreiniger?

2e aan korting: 7 van de 20 promoties.