Panzani in promotie

Alle 18 actuele promoties op Panzani van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

18 promoties

Capellini 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Capellini 500 g

Panzani
2+2 gratis
€0,75€1,50
per stuk · €1,50/kg
€3,00
voor 4
Je bespaart €3,00 op 4 stuks
Coquillettes 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Coquillettes 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,15€2,29
per stuk · €2,30/kg
€4,58
voor 4
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Extra Bolognesesaus 425g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Extra Bolognesesaus 425g

Panzani
2+2 gratis
€2,00€3,99
per stuk · €4,71/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Panzani Pestosaus -50%
CarrefourTot ma 12/10

Panzani Pestosaus

2+2 gratis
+1 variant
€2,00€3,99
per stuk · €10,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Linguine 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Linguine 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,15€2,29
per stuk · €2,30/kg
€4,58
voor 4
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Macaroni 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Macaroni 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,15€2,29
per stuk · €2,30/kg
€4,58
voor 4
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Macaroni Express 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Macaroni Express 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,25€2,49
per stuk · €2,50/kg
€4,98
voor 4
Je bespaart €4,98 op 4 stuks
Originale Pastasaus 400g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Originale Pastasaus 400g

Panzani
2+2 gratis
€1,50€2,99
per stuk · €3,75/kg
€5,98
voor 4
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Passata 200g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Passata 200g

Panzani
3+3 gratis
€0,79€1,58
per stuk · €3,95/kg
€4,74
voor 6
Je bespaart €4,74 op 6 stuks
Penne Rigate 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Penne Rigate 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,07€2,15
per stuk · €2,14/kg
€4,30
voor 4
Je bespaart €4,30 op 4 stuks
Penne Rigate Express 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Penne Rigate Express 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,38€2,75
per stuk · €2,76/kg
€5,50
voor 4
Je bespaart €5,50 op 4 stuks
Pipe Rigate 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Pipe Rigate 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,09€2,19
per stuk · €2,18/kg
€4,38
voor 4
Je bespaart €4,38 op 4 stuks
Spaghetti 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Spaghetti 500 g

Panzani
2+2 gratis
€0,66€1,31
per stuk · €1,32/kg
€2,62
voor 4
Je bespaart €2,62 op 4 stuks
Spaghetti Express 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Spaghetti Express 500 g

Panzani
2+2 gratis
€0,97€1,95
per stuk · €1,94/kg
€3,90
voor 4
Je bespaart €3,90 op 4 stuks
Tagliatelle 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Tagliatelle 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,82€3,65
per stuk · €3,64/kg
€7,30
voor 4
Je bespaart €7,30 op 4 stuks
Torti 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Torti 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,12€2,25
per stuk · €2,24/kg
€4,50
voor 4
Je bespaart €4,50 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Panzani in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Panzani deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op Panzani, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Panzani?

Carrefour, met 17 promoties, gevolgd door Lidl (1).

Wat is de grootste korting op Panzani?

-50% op Panzani Capellini 500 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke promoties op Panzani lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: PANZANI Ravioli of spaghetti bolognese bij Lidl (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor op Panzani?

Gratis erbij: 16 van de 18 promoties.