Promoties met 3+1 gratis

Alle 278 actuele promoties met 3+1 gratis van 15 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

278 promoties

Aveve Mix voor prairie 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Mix voor prairie 2.5 kg

Aveve
MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
€6,52€8,69
per stuk · €2,61/kg
€26,07
voor 4
Je bespaart €8,69 op 4 stuks
Aveve Mix voor Waldkorn® 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Mix voor Waldkorn® 2.5 kg

Aveve
MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
€11,24€14,99
per stuk · €4,50/kg
€44,97
voor 4
Je bespaart €14,99 op 4 stuks
Aveve Volroggemeel 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Volroggemeel 2.5 kg

Aveve
MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
€3,59€4,79
per stuk · €1,44/kg
€14,37
voor 4
Je bespaart €4,79 op 4 stuks
Aveve Volspeltmeel 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Volspeltmeel 2.5 kg

Aveve
MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
€6,89€9,19
per stuk · €2,76/kg
€27,57
voor 4
Je bespaart €9,19 op 4 stuks
Aveve Voltarwemeel fijn 2.5 kg -25%
Aveve

Aveve Voltarwemeel fijn 2.5 kg

Aveve
MyAveve only 3+1 GRATISmet MyAveve
€4,49€5,99
per stuk · €1,80/kg
€17,97
voor 4
Je bespaart €5,99 op 4 stuks
Organix Babyvoeding -25%
Baking Gepelde Pistachenoten 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Baking Gepelde Pistachenoten 150 g

Carrefour
3+1 gratis
€5,25€7,00
per stuk · €35,00/kg
€21,00
voor 4
Je bespaart €7,00 op 4 stuks
Banaan appel 4+ 120gr -25%
CarrefourTot ma 12/10

Banaan appel 4+ 120gr

Ella's Kitchen
3+1 gratis
€1,39€1,85
per stuk · €11,59/kg
€5,55
voor 4
Je bespaart €1,85 op 4 stuks

Alle 278 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 3+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 3+1 gratis deze week?

Er zijn 278 actuele promoties met 3+1 gratis, bij 15 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 3+1 gratis?

Carrefour, met 151 promoties, gevolgd door Aveve (38) en Xenos (22).

Wat is de grootste korting met 3+1 gratis?

-25% op Nestlé Appel Wortel Pompoen 12m 36m XL Format 150 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke promoties met 3+1 gratis lopen binnenkort af?

5 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Monster bij Jumbo (tot 29/9), Knorr Soep bij Delhaize (tot 30/9), Knorr Room bij Delhaize (tot 30/9).

Welke soort korting komt het meest voor met 3+1 gratis?

Gratis erbij: 278 van de 278 promoties.