Frankrijk in promotie

Alle 281 actuele promoties op Frankrijk op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

281 promoties

Frankrijk Chateau -50%
CarrefourTot ma 26/10

Frankrijk Chateau

vanaf€3,00
per stuk · vanaf €4,00/l
vanaf€5,99
voor 2
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Maison Castel Médoc Rood 75 cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Maison Castel Médoc Rood 75 cl

Frankrijk
1+1 gratis
€5,00€9,99
per stuk · €6,67/l
€9,99
voor 2
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Val de Loire Chardonnay Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Val de Loire Chardonnay Wit 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €4,67/l
€6,99
voor 2
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Val de Loire Chenin Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Val de Loire Chenin Wit 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €4,67/l
€6,99
voor 2
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Val de Loire Sauvignon Wit 75cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Val de Loire Sauvignon Wit 75cl

Frankrijk
1+1 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €4,67/l
€6,99
voor 2
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Les 22 Arpents Bourgueil Rood 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Les 22 Arpents Bourgueil Rood 75cl

Frankrijk
2+1 gratis
€6,66€9,99
per stuk · €8,88/l
€19,98
voor 3
Je bespaart €9,99 op 3 stuks
Alsace Louis Engler Pinot Blanc 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alsace Louis Engler Pinot Blanc 75cl

Frankrijk
-10% voor 24
€8,09€8,99
per stuk · €10,79/l
€194,18
voor 24
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Aude -10%
CarrefourTot do 31/12

Aude

Frankrijk
-10% voor 24
€2,69€2,99
per stuk · €3,59/l
€64,58
voor 24
Je bespaart €7,18 op 24 stuks
Aude Rosé 25 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Aude Rosé 25 cl

Frankrijk
-10% voor 24
€1,79€1,99
per stuk · €7,16/l
€42,98
voor 24
Je bespaart €4,78 op 24 stuks
Baron de la Varière Anjou 750 ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Baron de la Varière Anjou 750 ml

Frankrijk
-10% voor 24
€6,74€7,49
per stuk · €8,99/l
€161,78
voor 24
Je bespaart €17,98 op 24 stuks
Beaumanoir Vin de France Rouge 5 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Beaumanoir Vin de France Rouge 5 L

Frankrijk
-10% voor 24
€15,29€16,99
per stuk · €3,06/l
€366,98
voor 24
Je bespaart €40,78 op 24 stuks
Beauval Rood 100cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Beauval Rood 100cl

Frankrijk
-10% voor 24
€3,77€4,19
per stuk · €3,77/l
€90,50
voor 24
Je bespaart €10,06 op 24 stuks
Belle Marine Rosé 2,25L -10%
CarrefourTot do 31/12

Belle Marine Rosé 2,25L

Frankrijk
-10% voor 24
€11,69€12,99
per stuk · €5,19/l
€280,58
voor 24
Je bespaart €31,18 op 24 stuks
Bordeaux Baron de Lestac Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Bordeaux Baron de Lestac Rood 75cl

Frankrijk
-10% voor 24
€7,19€7,99
per stuk · €9,58/l
€172,58
voor 24
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Frankrijk Chateau -10%
CarrefourTot do 31/12

Frankrijk Chateau

-10% voor 24
+50 varianten
vanaf€3,59
per stuk · vanaf €4,79/l
vanaf€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks

Alle 281 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Frankrijk in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Frankrijk deze week?

Er zijn 281 actuele promoties op Frankrijk (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting op Frankrijk?

-50% op Frankrijk Chateau bij Carrefour, geldig tot 26/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Frankrijk?

% korting: 261 van de 281 promoties.