Wasa in promotie

Alle 12 actuele promoties op Wasa op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

12 promoties

Delicate Crackers Paprika 150 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Delicate Crackers Paprika 150 g

Wasa
2+2 gratis
€1,52€3,05
per stuk · €10,13/kg
€6,10
voor 4
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Lichtgewicht 300 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lichtgewicht 300 g

Wasa
2+2 gratis
€1,24€2,48
per stuk · €4,13/kg
€4,96
voor 4
Je bespaart €4,96 op 4 stuks
Sandwich Mild Cheese 3 Stuks 90 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Sandwich Mild Cheese 3 Stuks 90 g

Wasa
2+2 gratis
€1,27€2,55
per stuk · €14,11/kg
€5,10
voor 4
Je bespaart €5,10 op 4 stuks
Sesam 250 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Sesam 250 g

Wasa
2+2 gratis
€1,15€2,29
per stuk · €4,60/kg
€4,58
voor 4
Je bespaart €4,58 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Wasa in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Wasa deze week?

Er zijn 12 actuele promoties op Wasa (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting op Wasa?

-50% op Wasa Bakkerijproduct van Volkoren Roggemeel 260 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Wasa?

Gratis erbij: 12 van de 12 promoties.