Carrefour vanaf 60% korting

Alle 18 actuele promoties bij Carrefour met minstens 60% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

18 promoties

99% Water 60 Babydoekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

99% Water 60 Babydoekjes

Pampers
2+3 gratis
€1,64€4,09
per stuk
€8,18
voor 5
Je bespaart €12,27 op 5 stuks
Pampers Baby -60%
CarrefourTot ma 12/10

Pampers Baby

vanaf€4,96
per stuk · vanaf €0,19 per luier
vanaf€24,78
voor 5
Je bespaart €37,17 op 5 stuks
Driekleur Donut 72g Los Verkocht -60%
CarrefourLaatste dag

Driekleur Donut 72g Los Verkocht

Carrefour
2+3 gratis
€0,50€1,25
per stuk · €6,94/kg
€2,50
voor 5
Je bespaart €3,75 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
€7,60€18,99
per stuk · €15,35/kg
€37,98
voor 5
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 4, 25 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,26 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 5, 22 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 5, 22 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,29 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 6, 19 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,34 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes -60%
CarrefourTot ma 12/10

Night Pants Maat 7, 17 Luierbroekjes

Pampers
2+3 gratis
€6,40€15,99
per stuk · €0,38 per luier
€31,98
voor 5
Je bespaart €47,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks

Promoties laden…

Vragen over Carrefour vanaf 60% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Carrefour met minstens 60% korting deze week?

Er zijn 18 actuele promoties bij Carrefour met minstens 60% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij Carrefour met minstens 60% korting lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: Carrefour Choco Drizzle Donut 61g Los Verkocht bij Carrefour (tot 29/9), Carrefour Driekleur Donut 72g Los Verkocht bij Carrefour (tot 29/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Nee, alle 18 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Carrefour met minstens 60% korting?

Gratis erbij: 18 van de 18 promoties.