Drank vanaf 40% korting

Alle 183 actuele promoties in drank met minstens 40% korting van 13 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

183 promoties

Jacob Hooy Kleefkruid - 100g -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Kleefkruid - 100g

Jacob Hooy
Wees er snel bij! OP=OP
€3,29€6,59
per stuk · vanaf 1 stuk
€32,90/kg
Je bespaart €3,30
Starbucks Pumpkin spice -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Starbucks Pumpkin spice

Starbucks
Voor €2,99met Bonuskaart
€2,99€5,99
per stuk · vanaf 1 stuk
€0,30/st
Je bespaart €3,00
100% Coconut grove -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

100% Coconut grove

100%
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,50€2,99
per stuk · €1,50/l
€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
€3,50€6,99
per stuk · €7,95/l
€20,97
voor 6
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Antioxidant (Peach) 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Antioxidant (Peach) 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
€1,09€2,19
per stuk · €2,18/l
€2,19
voor 2
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Apple Pink Lady PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Apple Pink Lady PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
€2,04€4,09
per stuk · €2,04/l
€4,09
voor 2
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Aurelion Viognier -50%
JumboLaatste dag

Aurelion Viognier

Aurelion
1+1 gratis
€4,99€9,98
per stuk
€9,98
voor 2
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl -50%
ColruytTot di 6/10

BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl

Baglietti
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€3,50€6,99
per stuk · €4,67/l
€6,99
voor 2
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Bier Blik 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blik 50 cl

Flying Fish
-50% voor 12
€0,94€1,89
per stuk · €1,88/l
€11,34
voor 12
Je bespaart €11,34 op 12 stuks
Bier Blikken 12 x 50 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Blikken 12 x 50 cl

Flying Fish
-50%
€11,32€22,65
per stuk · vanaf 1 stuk
€1,89/l
Je bespaart €11,33
Bier Flessen 6 x 33 cl -50%
CarrefourTot ma 5/10

Bier Flessen 6 x 33 cl

Flying Fish
-50%
€4,50€8,99
per stuk · vanaf 1 stuk
€2,27/l
Je bespaart €4,49
Biotona Matcha Travel Kit -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Matcha Travel Kit

Biotona
Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
€11,24€22,49
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €11,25
Frankrijk Chateau -50%
CarrefourTot ma 26/10

Frankrijk Chateau

vanaf€3,00
per stuk · vanaf €4,00/l
vanaf€5,99
voor 2
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Buttery Chardonnay -50%
JumboTot di 6/10

Buttery Chardonnay

Buttery Chardonnay
1+1 gratis
€4,99€9,98
per stuk
€9,98
voor 2
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Cafe Royal -50%
JumboLaatste dag

Cafe Royal

Cafe Royal
1+1 gratis
€2,00€3,99
per stuk · €0,20/st
€3,99
voor 2
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Celsius Aardbei -50%
DelhaizeNog tot morgen

Celsius Aardbei

Celsius
2+2 gratismet SuperPlus
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
CELSIUS Energiedrank -50%
LidlTot za 3/10

CELSIUS Energiedrank

CELSIUS
2+2 gratis
€0,69€1,39
per stuk · €2,78/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius energiedrank kiwi guava -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank kiwi guava

Celsius
2+2 gratismet Xtra
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius Kiwi Guava -50%
DelhaizeNog tot morgen

Celsius Kiwi Guava

Celsius
2+2 gratismet SuperPlus
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius Mango Lemonade -50%
DelhaizeNog tot morgen

Celsius Mango Lemonade

Celsius
2+2 gratismet SuperPlus
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius Peach Vibes -50%
DelhaizeNog tot morgen

Celsius Peach Vibes

Celsius
2+2 gratismet SuperPlus
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Château Puyanche 75cl -50%
OKayTot do 31/12

Château Puyanche 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
€6,25€12,49
per stuk · €8,33/l
€12,49
voor 2
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Defence Citrus/Elderflower 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Defence Citrus/Elderflower 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
€1,09€2,19
per stuk · €2,18/l
€2,19
voor 2
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
GILI Curcuma-Elderflower Bio 25cl -50%
BioplanetLaatste dag

GILI Curcuma-Elderflower Bio 25cl

Gili
-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
€1,09€2,19
per stuk · €4,36/l
€4,38
voor 4
Je bespaart €4,38 op 4 stuks

Alle 183 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank vanaf 40% korting

Hoeveel promoties zijn er in drank met minstens 40% korting deze week?

Er zijn 183 actuele promoties in drank met minstens 40% korting, bij 13 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met minstens 40% korting?

Carrefour, met 75 promoties, gevolgd door Delhaize (42) en Jumbo (18).

Welke promoties in drank met minstens 40% korting lopen binnenkort af?

54 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Aurelion Viognier bij Jumbo (tot 29/9), Cafe Royal bij Jumbo (tot 29/9), Château du Grand Soussans - Margaux bij Jumbo (tot 29/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 162 van de 183 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 21 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor in drank met minstens 40% korting?

Gratis erbij: 143 van de 183 promoties.