Portugal in promotie

Alle 22 actuele promoties op Portugal op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

22 promoties

Porta 6 Rood 75cl -50%
CarrefourTot ma 12/10

Porta 6 Rood 75cl

Portugal
1+1 gratis
€4,50€8,99
per stuk · €6,00/l
€8,99
voor 2
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
Alentejo JP Ramos Reserva Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alentejo JP Ramos Reserva Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Alto Pina Reserva Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Alto Pina Reserva Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
€8,09€8,99
per stuk · €10,79/l
€194,18
voor 24
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Cancellus Premium Tinto Rood 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Cancellus Premium Tinto Rood 75 cl

Portugal
-10% voor 24
€7,19€7,99
per stuk · €9,58/l
€172,58
voor 24
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Curvos Superior Vinho Verde Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Curvos Superior Vinho Verde Wit 75cl

Portugal
-10% voor 24
€5,39€5,99
per stuk · €7,19/l
€129,38
voor 24
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Douro Monte Cascas Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Douro Monte Cascas Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
€8,99€9,99
per stuk · €11,99/l
€215,78
voor 24
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Forte de S. Sebastião Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Forte de S. Sebastião Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
€5,39€5,99
per stuk · €7,19/l
€129,38
voor 24
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Lagosta Verde Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Lagosta Verde Wit 75cl

Portugal
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Lissabon Pica Pau Reserva Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Lissabon Pica Pau Reserva Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Mateus The Original Rosé -10%
CarrefourTot do 31/12

Mateus The Original Rosé

Portugal
-10% voor 24
€3,14€3,49
per stuk · €12,56/l
€75,38
voor 24
Je bespaart €8,38 op 24 stuks
Mateus Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Mateus Wit 75cl

Portugal
-10% voor 24
€5,84€6,49
per stuk · €7,78/l
€140,18
voor 24
Je bespaart €15,58 op 24 stuks
Periquita Azeitão Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Periquita Azeitão Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
€5,39€5,99
per stuk · €7,19/l
€129,38
voor 24
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Periquita Azeitão Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Periquita Azeitão Wit 75cl

Portugal
-10% voor 24
€5,39€5,99
per stuk · €7,19/l
€129,38
voor 24
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Portico Rosé Wine 750 ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Portico Rosé Wine 750 ml

Portugal
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Pousio Selection Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Pousio Selection Wit 75cl

Portugal
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Quinta Da Lapa Alvarinho Wit 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Quinta Da Lapa Alvarinho Wit 75 cl

Portugal
-10% voor 24
€7,19€7,99
per stuk · €9,58/l
€172,58
voor 24
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Xistus Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Xistus Rood 75cl

Portugal
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks

Promoties laden…

Vragen over Portugal in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Portugal deze week?

Er zijn 22 actuele promoties op Portugal (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting op Portugal?

-50% op Portugal Porta 6 Rood 75cl bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Portugal?

% korting: 21 van de 22 promoties.