Drank met 3+2 gratis

Alle 34 actuele promoties in drank met 3+2 gratis op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

34 promoties

Caffè Crema Classico 1 Kg -40%
CarrefourTot ma 5/10

Caffè Crema Classico 1 Kg

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Classico 36 Pads -40%
CarrefourTot ma 5/10

Classico 36 Pads

Lavazza
3+2 gratis
€4,73€7,89
per stuk · €0,13 per pad
€23,67
voor 5
Je bespaart €15,78 op 5 stuks
Crema e Aroma bonen 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Aroma bonen 1000g

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Crema e Gusto 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€7,19€11,99
per stuk · €0,24 per capsule
€35,97
voor 5
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
Crema e Gusto 80 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto 80 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€11,99€19,99
per stuk · €0,15 per capsule
€59,97
voor 5
Je bespaart €39,98 op 5 stuks
Crema E Gusto Classico 250 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema E Gusto Classico 250 g

Lavazza
3+2 gratis
€3,89€6,49
per stuk · €15,56/kg
€19,47
voor 5
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Crema e Gusto Classico bonen 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto Classico bonen 1000g

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Decaf Classico 250g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Decaf Classico 250g

Lavazza
3+2 gratis
€3,89€6,49
per stuk · €15,56/kg
€19,47
voor 5
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Espresso Barista Gran Crema 1000 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Gran Crema 1000 g

Lavazza
3+2 gratis
€12,75€21,25
per stuk · €12,75/kg
€63,75
voor 5
Je bespaart €42,50 op 5 stuks
Espresso Barista Intenso bonen 500g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Intenso bonen 500g

Lavazza
3+2 gratis
€6,71€11,19
per stuk · €13,42/kg
€33,57
voor 5
Je bespaart €22,38 op 5 stuks
Espresso Barista Perfetto 250 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Perfetto 250 g

Lavazza
3+2 gratis
€3,89€6,49
per stuk · €15,56/kg
€19,47
voor 5
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Espresso Italiano Cremoso 1kg -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Italiano Cremoso 1kg

Lavazza
3+2 gratis
€12,75€21,25
per stuk · €12,75/kg
€63,75
voor 5
Je bespaart €42,50 op 5 stuks
Espresso Lungo 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Lungo 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€7,19€11,99
per stuk · €0,24 per capsule
€35,97
voor 5
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
espresso Lungo koffiecups 10 stuks -40%
CarrefourTot ma 5/10

espresso Lungo koffiecups 10 stuks

Lavazza
3+2 gratis
€2,99€4,99
per stuk · €53,39/kg
€14,97
voor 5
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Espresso Maestro Ristretto 30st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Maestro Ristretto 30st

Lavazza
3+2 gratis
€7,19€11,99
per stuk · €42,05/kg
€35,97
voor 5
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
Koffie Pads Intenso 36 st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Koffie Pads Intenso 36 st

Lavazza
3+2 gratis
€4,73€7,89
per stuk · €0,13 per pad
€23,67
voor 5
Je bespaart €15,78 op 5 stuks
Oro Qualità 10 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Oro Qualità 10 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€2,99€4,99
per stuk · €0,30 per capsule
€14,97
voor 5
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Qualita Oro 100% Arabica 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Qualita Oro 100% Arabica 1000g

Lavazza
3+2 gratis
€11,39€18,99
per stuk · €11,39/kg
€56,97
voor 5
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Qualità Rossa gemalen 2X250g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Qualità Rossa gemalen 2X250g

Lavazza
3+2 gratis
€6,41€10,69
per stuk · €12,82/kg
€32,07
voor 5
Je bespaart €21,38 op 5 stuks
ROSSA BONEN 500G -40%
CarrefourTot ma 5/10

ROSSA BONEN 500G

Lavazza
3+2 gratis
€5,33€8,89
per stuk · €10,66/kg
€26,67
voor 5
Je bespaart €17,78 op 5 stuks
Rossa Qualita 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Rossa Qualita 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€7,19€11,99
per stuk · €0,24 per capsule
€35,97
voor 5
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
Rossa Qualita 80 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Rossa Qualita 80 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
€11,99€19,99
per stuk · €0,15 per capsule
€59,97
voor 5
Je bespaart €39,98 op 5 stuks
Tales of Napoli 10st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Tales of Napoli 10st

Lavazza
3+2 gratis
€3,11€5,19
per stuk · €56,54/kg
€15,57
voor 5
Je bespaart €10,38 op 5 stuks
Tales of Napoli bonen 450g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Tales of Napoli bonen 450g

Lavazza
3+2 gratis
€8,97€14,95
per stuk · €19,93/kg
€44,85
voor 5
Je bespaart €29,90 op 5 stuks
Tales of Roma 10st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Tales of Roma 10st

Lavazza
3+2 gratis
€3,11€5,19
per stuk · €54,56/kg
€15,57
voor 5
Je bespaart €10,38 op 5 stuks
Tales of Roma bonen 450g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Tales of Roma bonen 450g

Lavazza
3+2 gratis
€8,97€14,95
per stuk · €19,93/kg
€44,85
voor 5
Je bespaart €29,90 op 5 stuks

Promoties laden…

Vragen over Drank met 3+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er in drank met 3+2 gratis deze week?

Er zijn 34 actuele promoties in drank met 3+2 gratis (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting in drank met 3+2 gratis?

-40% op Lavazza Caffè Crema Classico 1 Kg bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank met 3+2 gratis?

Gratis erbij: 34 van de 34 promoties.