Spanje in promotie

Alle 42 actuele promoties op Spanje op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

42 promoties

El Cortez XO Rood 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

El Cortez XO Rood 75cl

Spanje
2+1 gratis
€5,33€7,99
per stuk · €7,10/l
€15,98
voor 3
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Torres Laberinto Tinto Wit 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Torres Laberinto Tinto Wit 75cl

Spanje
2+1 gratis
€4,66€6,99
per stuk · €6,21/l
€13,98
voor 3
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Albariño Pulpo Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Albariño Pulpo Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
€8,99€9,99
per stuk · €11,99/l
€215,78
voor 24
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Bag in Box Mucho Mas Rood 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Bag in Box Mucho Mas Rood 3L

Spanje
-10% voor 24
€14,39€15,99
per stuk · €4,80/l
€345,38
voor 24
Je bespaart €38,38 op 24 stuks
Blanquito Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Blanquito Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
€8,99€9,99
per stuk · €11,99/l
€215,78
voor 24
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Don Simon Chardonnay Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Don Simon Chardonnay Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
€4,49€4,99
per stuk · €5,98/l
€107,78
voor 24
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Gotas de Mar Godello Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Gotas de Mar Godello Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
€11,69€12,99
per stuk · €15,59/l
€280,58
voor 24
Je bespaart €31,18 op 24 stuks
Gran Reserva Enterizo Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Gran Reserva Enterizo Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
€8,09€8,99
per stuk · €10,79/l
€194,18
voor 24
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Le Révérend Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Le Révérend Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
€2,69€2,99
per stuk · €3,59/l
€64,58
voor 24
Je bespaart €7,18 op 24 stuks
Naterra bio 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra bio 75cl

Spanje
-10% voor 24
€4,49€4,99
per stuk · €5,98/l
€107,78
voor 24
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Naterra Bio Rosé 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra Bio Rosé 75cl

Spanje
-10% voor 24
€4,49€4,99
per stuk · €5,98/l
€107,78
voor 24
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Naterra Bio Rosé Box 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra Bio Rosé Box 3L

Spanje
-10% voor 24
€9,89€10,99
per stuk · €3,29/l
€237,38
voor 24
Je bespaart €26,38 op 24 stuks
Naterra Bio Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra Bio Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
€4,49€4,99
per stuk · €5,98/l
€107,78
voor 24
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Naterra Bio Wit Box 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra Bio Wit Box 3L

Spanje
-10% voor 24
€9,89€10,99
per stuk · €3,29/l
€237,38
voor 24
Je bespaart €26,38 op 24 stuks
Naterra Rood Bio Bag in Box 3L -10%
CarrefourTot do 31/12

Naterra Rood Bio Bag in Box 3L

Spanje
-10% voor 24
€9,89€10,99
per stuk · €3,29/l
€237,38
voor 24
Je bespaart €26,38 op 24 stuks
Ramón Bilbao Verdejo Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Ramón Bilbao Verdejo Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
€7,19€7,99
per stuk · €9,58/l
€172,58
voor 24
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Ribera del Duero Portia Crianza 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Ribera del Duero Portia Crianza 75cl

Spanje
-10% voor 24
€8,99€9,99
per stuk · €11,99/l
€215,78
voor 24
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Rioja Burgo Viejo Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Rioja Burgo Viejo Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
€7,19€7,99
per stuk · €9,58/l
€172,58
voor 24
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Sangre de Toro 0% alcohol Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Sangre de Toro 0% alcohol Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
€5,39€5,99
per stuk · €7,19/l
€129,38
voor 24
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Siglo Tempranillo Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Siglo Tempranillo Rood 75cl

Spanje
-10% voor 24
€8,99€9,99
per stuk · €11,99/l
€215,78
voor 24
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Valmeras Chardonnay Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Valmeras Chardonnay Wit 75cl

Spanje
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Valmeras Sauvignon Blanc 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Valmeras Sauvignon Blanc 75 cl

Spanje
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Vega la Luna Rosado 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Vega la Luna Rosado 75cl

Spanje
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Vega la Luna Verdejo 750 ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Vega la Luna Verdejo 750 ml

Spanje
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Vin de Messe Doux 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Vin de Messe Doux 75 cl

Spanje
-10% voor 24
€4,13€4,59
per stuk · €5,51/l
€99,14
voor 24
Je bespaart €11,02 op 24 stuks

Promoties laden…

Vragen over Spanje in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Spanje deze week?

Er zijn 42 actuele promoties op Spanje (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting op Spanje?

-50% op Spanje Felix Solis Diego de Almagro Gran Reserva Rood 75cl bij Carrefour, geldig tot 26/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Spanje?

% korting: 38 van de 42 promoties.