Drank met 1+1 gratis

Alle 79 actuele promoties in drank met 1+1 gratis van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

79 promoties

100% Coconut grove -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

100% Coconut grove

100%
1+1 gratismet Bonuskaart
€1,50€2,99
per stuk · €1,50/l
€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Antioxidant (Peach) 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Antioxidant (Peach) 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
€1,09€2,19
per stuk · €2,18/l
€2,19
voor 2
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Apple Pink Lady PET 1L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Apple Pink Lady PET 1L

Tropicana
1+1 gratis
€2,04€4,09
per stuk · €2,04/l
€4,09
voor 2
Je bespaart €4,09 op 2 stuks
Aurelion Viognier -50%
JumboLaatste dag

Aurelion Viognier

Aurelion
1+1 gratis
€4,99€9,98
per stuk
€9,98
voor 2
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Frankrijk Chateau -50%
CarrefourTot ma 26/10

Frankrijk Chateau

vanaf€3,00
per stuk · vanaf €4,00/l
vanaf€5,99
voor 2
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Buttery Chardonnay -50%
JumboTot di 6/10

Buttery Chardonnay

Buttery Chardonnay
1+1 gratis
€4,99€9,98
per stuk
€9,98
voor 2
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Cafe Royal -50%
JumboLaatste dag

Cafe Royal

Cafe Royal
1+1 gratis
€2,00€3,99
per stuk · €0,20/st
€3,99
voor 2
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Defence Citrus/Elderflower 500ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Defence Citrus/Elderflower 500ml

Vitamin Well
1+1 gratis
€1,09€2,19
per stuk · €2,18/l
€2,19
voor 2
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Hijo de la Luna Cuvee Especial -50%
JumboLaatste dag

Hijo de la Luna Cuvee Especial

Hijo de la Luna
1+1 gratis
€4,99€9,98
per stuk
€9,98
voor 2
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Kriek Max Fruitbier | 3,5% alc -50%
DelhaizeNog tot morgen

Kriek Max Fruitbier | 3,5% alc

Kriek Max
1+1 gratismet SuperPlus
€3,29€6,59
per stuk · €3,29/l
€6,59
voor 2
Je bespaart €6,59 op 2 stuks
Lipton Ice Tea naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Lipton Ice Tea naar keuze

1+1 gratis
€3,14€6,28
per stuk · €1,57/l
€6,28
voor 2
Je bespaart €6,28 op 2 stuks
Lipton Ice Tea | Bruisende | Original -50%
DelhaizeNog tot morgen

Lipton Ice Tea | Bruisende | Original

Lipton
1+1 gratismet SuperPlus
€5,50€10,99
per stuk · €0,92/l
€10,99
voor 2
Je bespaart €10,99 op 2 stuks
Lipton Ice Tea | Bruisende | zero -50%
DelhaizeNog tot morgen

Lipton Ice Tea | Bruisende | zero

Lipton
1+1 gratismet SuperPlus
€7,08€14,15
per stuk · €0,79/l
€14,15
voor 2
Je bespaart €14,15 op 2 stuks
Lipton Ice Tea | Green | Zero -50%
DelhaizeNog tot morgen

Lipton Ice Tea | Green | Zero

Lipton
1+1 gratismet SuperPlus
€8,20€16,39
per stuk · €0,91/l
€16,39
voor 2
Je bespaart €16,39 op 2 stuks
Lipton Sparkling | Zero -50%
DelhaizeNog tot morgen

Lipton Sparkling | Zero

Lipton
1+1 gratismet SuperPlus
€6,54€13,09
per stuk · €1,09/l
€13,09
voor 2
Je bespaart €13,09 op 2 stuks
Maison Castel Médoc Rood 75 cl -50%
CarrefourTot ma 26/10

Maison Castel Médoc Rood 75 cl

Frankrijk
1+1 gratis
€5,00€9,99
per stuk · €6,67/l
€9,99
voor 2
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
Max Bier | Framboos | 4,5% | Fles -50%
DelhaizeNog tot morgen

Max Bier | Framboos | 4,5% | Fles

Max
1+1 gratismet SuperPlus
€3,00€5,99
per stuk · €3,00/l
€5,99
voor 2
Je bespaart €5,99 op 2 stuks
Max Bier | Fruit | 0,0% | Blik -50%
DelhaizeNog tot morgen

Max Bier | Fruit | 0,0% | Blik

Max
1+1 gratismet SuperPlus
€0,74€1,49
per stuk · €2,96/l
€1,49
voor 2
Je bespaart €1,49 op 2 stuks

Alle 79 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank met 1+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in drank met 1+1 gratis deze week?

Er zijn 79 actuele promoties in drank met 1+1 gratis, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met 1+1 gratis?

Carrefour, met 32 promoties, gevolgd door Delhaize (22) en Jumbo (16).

Wat is de grootste korting in drank met 1+1 gratis?

-50% op (Antica) Villa delle rose Amarone DOCG bij Jumbo, geldig tot 6/10.

Welke promoties in drank met 1+1 gratis lopen binnenkort af?

28 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Aurelion Viognier bij Jumbo (tot 29/9), Cafe Royal bij Jumbo (tot 29/9), Château du Grand Soussans - Margaux bij Jumbo (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor in drank met 1+1 gratis?

Gratis erbij: 79 van de 79 promoties.