Drank met 2+1 gratis

Alle 223 actuele promoties in drank met 2+1 gratis van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

223 promoties

Annique Rooibos (80 Theezakjes) -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Annique Rooibos (80 Theezakjes)

Annique
2+1 gratis
€5,79€8,69
per stuk
€17,38
voor 3
Je bespaart €8,69 op 3 stuks
Argentina Santa Julia White Malbec Wit -33%
DelhaizeNog tot morgen

Argentina Santa Julia White Malbec Wit

Argentina
2+1 gratismet SuperPlus
€4,66€6,99
per stuk · €6,21/l
€13,98
voor 3
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Argentina Sta Julia Zorrito Or Bio -33%
DelhaizeNog tot morgen

Argentina Sta Julia Zorrito Or Bio

Argentina
2+1 gratismet SuperPlus
€7,99€11,99
per stuk · €10,66/l
€23,98
voor 3
Je bespaart €11,99 op 3 stuks
Bacaro Nero d'Avola -33%
DelhaizeNog tot morgen

Bacaro Nero d'Avola

Bacaro
2+1 gratismet SuperPlus
€4,66€6,99
per stuk · €6,21/l
€13,98
voor 3
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Cappuccino Choco Pads 8 x 92 -33%
CarrefourTot ma 12/10

Cappuccino Choco Pads 8 x 92

Senseo
2+1 gratis
€2,53€3,79
per stuk · €27,50/kg
€7,58
voor 3
Je bespaart €3,79 op 3 stuks
CH. LA GENESTIÈRE Tavel Bio 75cl -33%
ColruytTot di 6/10

CH. LA GENESTIÈRE Tavel Bio 75cl

Château La Genestière
2+1 gratismet Xtra
€5,99€8,99
per stuk · €7,99/l
€17,98
voor 3
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
De Tuinen Earl Grey - 250g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Earl Grey - 250g

De Tuinen
2+1 gratis
€5,73€8,59
per stuk · €57,30/kg
€17,18
voor 3
Je bespaart €8,59 op 3 stuks
De Tuinen Thee -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Thee

vanaf€3,53
per stuk · vanaf €23,44/kg
vanaf€10,58
voor 3
Je bespaart €5,28 op 3 stuks
De Tuinen Rooibos Melange - 100g -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Rooibos Melange - 100g

De Tuinen
2+1 gratis
€3,79€5,69
per stuk · €37,90/kg
€11,38
voor 3
Je bespaart €5,69 op 3 stuks
Drink a flower Relax soda | Framboos -33%
DelhaizeNog tot morgen

Drink a flower Relax soda | Framboos

Drink a flower
2+1 gratismet SuperPlus
€1,53€2,29
per stuk · €6,12/l
€4,58
voor 3
Je bespaart €2,29 op 3 stuks
Drink a flower Relax soda | Limoen -33%
DelhaizeNog tot morgen

Drink a flower Relax soda | Limoen

Drink a flower
2+1 gratismet SuperPlus
€1,53€2,29
per stuk · €6,12/l
€4,58
voor 3
Je bespaart €2,29 op 3 stuks
Drink a flower Relax soda | Pompelmoes -33%
DelhaizeNog tot morgen

Drink a flower Relax soda | Pompelmoes

Drink a flower
2+1 gratismet SuperPlus
€1,53€2,29
per stuk · €6,12/l
€4,58
voor 3
Je bespaart €2,29 op 3 stuks
Earl Grey Original 200g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Earl Grey Original 200g

Twinings
2+1 gratis
€8,13€12,19
per stuk · €40,65/kg
€24,38
voor 3
Je bespaart €12,19 op 3 stuks
Earl Grey Russian 150g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Earl Grey Russian 150g

Twinings
2+1 gratis
€7,86€11,79
per stuk · €52,40/kg
€23,58
voor 3
Je bespaart €11,79 op 3 stuks
Earl Grey tea Original 100g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Earl Grey tea Original 100g

Twinings
2+1 gratis
€4,17€6,25
per stuk · €83,40/kg
€12,50
voor 3
Je bespaart €6,25 op 3 stuks

Alle 223 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank met 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in drank met 2+1 gratis deze week?

Er zijn 223 actuele promoties in drank met 2+1 gratis, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met 2+1 gratis?

Holland & Barrett, met 78 promoties, gevolgd door Carrefour (74) en Delhaize (36).

Wat is de grootste korting in drank met 2+1 gratis?

-33% op Annique Rooibos (80 Theezakjes) bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties in drank met 2+1 gratis lopen binnenkort af?

38 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Coca Cola zero, regular en no caffeine bij Jumbo (tot 29/9), Pulse Protein Bruisend Proteïnewater bij Medi-Market (tot 29/9), Argentina Santa Julia Chim | Malbec | Bio | Rosé bij Delhaize (tot 30/9).

Welke soort korting komt het meest voor in drank met 2+1 gratis?

Gratis erbij: 223 van de 223 promoties.