Monster in promotie

Alle 10 actuele promoties op Monster van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 28/09/2026 · 08:55

10 promoties

MONSTER Energydrink -33%
LidlVanaf wo 30/9

MONSTER Energydrink

MONSTER
2+1 gratis
€1,31€1,97
per stuk · €2,37/l
€3,94
voor 3
Je bespaart €1,97 op 3 stuks
Monster -25%
JumboNog tot morgen

Monster

Monster
Nu 3+1 gratis
€1,34€1,79
per stuk · €2,68/l
€5,37
voor 4
Je bespaart €1,79 op 4 stuks
Monster Energy blik 50cl -25%
OKayTot di 6/10

Monster Energy blik 50cl

Monster
-25% vanaf 4 stmet Xtra
€1,08€1,44
per stuk · €2,16/l
€4,32
voor 4
Je bespaart €1,44 op 4 stuks
Monster Zero Sugar Ultra blik 50cl -25%
OKayTot di 6/10

Monster Zero Sugar Ultra blik 50cl

Monster
-25% vanaf 4 stmet Xtra
€1,27€1,69
per stuk · €2,54/l
€5,07
voor 4
Je bespaart €1,69 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Monster in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Monster deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Monster, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 28/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Monster?

Delhaize, met 4 promoties, gevolgd door OKay (3) en Lidl (1).

Wat is de grootste korting op Monster?

-33% op MONSTER Energydrink bij Lidl, geldig tot 6/10.

Welke promoties op Monster lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: Monster bij Jumbo (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor op Monster?

Gratis erbij: 7 van de 10 promoties.