Zuid-Afrika in promotie

Alle 15 actuele promoties op Zuid-Afrika op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

15 promoties

African Dream Chenin Blanc 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

African Dream Chenin Blanc 75 cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
African Dream Pinotage Rood 75 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

African Dream Pinotage Rood 75 cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
African Dream Rosé 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

African Dream Rosé 75cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Cinsault Beauval Rosé 5L -10%
CarrefourTot do 31/12

Cinsault Beauval Rosé 5L

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€17,09€18,99
per stuk · €3,42/l
€410,18
voor 24
Je bespaart €45,58 op 24 stuks
Laborie Impossible Red Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Laborie Impossible Red Rood 75cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€8,09€8,99
per stuk · €10,79/l
€194,18
voor 24
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Long Tail Premium Chardonnay 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Long Tail Premium Chardonnay 75cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€5,39€5,99
per stuk · €7,19/l
€129,38
voor 24
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Stony Cape Chardonnay 37.5 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Stony Cape Chardonnay 37.5 cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €9,57/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Stony Cape Chenin Blanc 3 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Stony Cape Chenin Blanc 3 L

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€15,29€16,99
per stuk · €5,09/l
€366,98
voor 24
Je bespaart €40,78 op 24 stuks
Stony Cape Pinot Grigio Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Stony Cape Pinot Grigio Wit 75cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Stony Cape Syrah Rosé 37.5 cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Stony Cape Syrah Rosé 37.5 cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €9,57/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Stony Cape Syrah Rosé 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Stony Cape Syrah Rosé 75cl

Zuid-Afrika
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks

Promoties laden…

Vragen over Zuid-Afrika in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Zuid-Afrika deze week?

Er zijn 15 actuele promoties op Zuid-Afrika (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting op Zuid-Afrika?

-33% op Zuid-Afrika Western Cape Kumala Shiraz Rood 75cl bij Carrefour, geldig tot 26/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Zuid-Afrika?

% korting: 14 van de 15 promoties.