Italië in promotie

Alle 79 actuele promoties op Italië op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

79 promoties

Piccini Vermentino Wit 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Piccini Vermentino Wit 75cl

Italië
2+1 gratis
€5,33€7,99
per stuk · €7,10/l
€15,98
voor 3
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Romandiola Rimini Rosso Rood 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Romandiola Rimini Rosso Rood 75cl

Italië
2+1 gratis
€4,66€6,99
per stuk · €6,21/l
€13,98
voor 3
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Vola Vole Pecorino Bio Wit 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Vola Vole Pecorino Bio Wit 75cl

Italië
2+1 gratis
€5,99€8,99
per stuk · €7,99/l
€17,98
voor 3
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
Vola Vole Primitivo Bio Rood 75cl -33%
CarrefourTot ma 26/10

Vola Vole Primitivo Bio Rood 75cl

Italië
2+1 gratis
€5,99€8,99
per stuk · €7,99/l
€17,98
voor 3
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
7 Muri Chardonnay Valdadige Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

7 Muri Chardonnay Valdadige Wit 75cl

Italië
-10% voor 24
€8,99€9,99
per stuk · €11,99/l
€215,78
voor 24
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Bolgheri Superiore Officum Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Bolgheri Superiore Officum Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
€26,99€29,99
per stuk · €35,99/l
€647,78
voor 24
Je bespaart €71,98 op 24 stuks
Civitas Pecorino Bio Wit 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Civitas Pecorino Bio Wit 75cl

Italië
-10% voor 24
€8,09€8,99
per stuk · €10,79/l
€194,18
voor 24
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Doppio Passo Primitivo Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Doppio Passo Primitivo Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
€7,19€7,99
per stuk · €9,58/l
€172,58
voor 24
Je bespaart €19,18 op 24 stuks
Galatheo Bianco Italia 3 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Galatheo Bianco Italia 3 L

Italië
-10% voor 24
€8,99€9,99
per stuk · €3,00/l
€215,78
voor 24
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Galatheo Rosato Italia 3 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Galatheo Rosato Italia 3 L

Italië
-10% voor 24
€8,99€9,99
per stuk · €3,00/l
€215,78
voor 24
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Galatheo Rosso Italia 3 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Galatheo Rosso Italia 3 L

Italië
-10% voor 24
€8,99€9,99
per stuk · €3,00/l
€215,78
voor 24
Je bespaart €23,98 op 24 stuks
Galatheo Vino Bianco 0.75 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Galatheo Vino Bianco 0.75 L

Italië
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Galatheo Vino Rosso 0.75 L -10%
CarrefourTot do 31/12

Galatheo Vino Rosso 0.75 L

Italië
-10% voor 24
€3,59€3,99
per stuk · €4,79/l
€86,18
voor 24
Je bespaart €9,58 op 24 stuks
Langhe Nebbiolo Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Langhe Nebbiolo Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
€6,29€6,99
per stuk · €8,39/l
€150,98
voor 24
Je bespaart €16,78 op 24 stuks
Masso Antico Negroamaro Rood 375ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Masso Antico Negroamaro Rood 375ml

Italië
-10% voor 24
€5,39€5,99
per stuk · €14,37/l
€129,38
voor 24
Je bespaart €14,38 op 24 stuks
Masso Antico Negroamaro Rood 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Masso Antico Negroamaro Rood 75cl

Italië
-10% voor 24
€8,09€8,99
per stuk · €10,79/l
€194,18
voor 24
Je bespaart €21,58 op 24 stuks
Memoro Piccini Rood 375ml -10%
CarrefourTot do 31/12

Memoro Piccini Rood 375ml

Italië
-10% voor 24
€4,49€4,99
per stuk · €11,98/l
€107,78
voor 24
Je bespaart €11,98 op 24 stuks
Memoro Piccini Rosé 75cl -10%
CarrefourTot do 31/12

Memoro Piccini Rosé 75cl

Italië
-10% voor 24
€7,19€7,99
per stuk · €9,58/l
€172,58
voor 24
Je bespaart €19,18 op 24 stuks

Alle 79 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Italië in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Italië deze week?

Er zijn 79 actuele promoties op Italië (bijgewerkt 29/9/2026).

Wat is de grootste korting op Italië?

-33% op Italië Piccini Geografico Rosato Toscana Rosé 75cl bij Carrefour, geldig tot 26/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Italië?

% korting: 71 van de 79 promoties.