Huishouden vanaf 30% korting

Alle 565 actuele promoties in huishouden met minstens 30% korting van 27 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

565 promoties

Kom kerstboom 14cm -75%
Happyland

Kom kerstboom 14cm

Koopje!
€2,00€7,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €5,95
My Cup set in bladmotief -67%
Happyland

My Cup set in bladmotief

Salt & Pepper
Koopje!
€4,99€14,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €9,96
Bord kerstboom 16cm -66%
Happyland

Bord kerstboom 16cm

Koopje!
€2,00€5,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €3,95
Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

Dash
2+3 gratis naar keuze
vanaf€6,80
per stuk
vanaf€33,98
voor 5
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
€7,60€18,99
per stuk · €15,35/kg
€37,98
voor 5
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

Mr. Propre
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,80€4,49
per stuk · €2,25/l
€8,98
voor 5
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

Mr. Propre
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,60€3,99
per stuk · €1,60/l
€7,98
voor 5
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Coupe Hartjes Rood 220ml -57%
Kwantum

Coupe Hartjes Rood 220ml

-57%
€3,00€7,00
per stuk · vanaf 1 stuk
€13,64/l
Je bespaart €4,00
C&M kruidenpot -51%
Happyland

C&M kruidenpot

C&M
Koopje!
€13,00€26,50
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €13,50
C&M kruidenpotjes -51%
Happyland

C&M kruidenpotjes

C&M
Koopje!
€13,00€26,50
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €13,50
AdHoc aansteker vulbaar -50%
Happyland

AdHoc aansteker vulbaar

AdHoc
Koopje!
€7,95€15,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €8,00
Biotona Matcha Bamboo Doseerlepel -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Matcha Bamboo Doseerlepel

Biotona
Spaar dubbel zo snelmet Mijn H&B Voordeelkaart
€1,79€3,59
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €1,80

Alle 565 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Huishouden vanaf 30% korting

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met minstens 30% korting deze week?

Er zijn 565 actuele promoties in huishouden met minstens 30% korting, bij 27 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met minstens 30% korting?

Happyland, met 96 promoties, gevolgd door Carrefour (92) en Hubo (59).

Welke promoties in huishouden met minstens 30% korting lopen binnenkort af?

49 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Cosynel Original toiletpapier bij Jumbo (tot 29/9), Dettolpharma Original vloeibaar desinfectiemiddel 1 L bij Medi-Market (tot 29/9), Finish Protector bij Jumbo (tot 29/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 349 van de 565 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 216 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met minstens 30% korting?

Gratis erbij: 266 van de 565 promoties.