Huishouden in promotie bij Aveve

Alle 19 actuele promoties in huishouden bij Aveve op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 28/09/2026 · 19:53

19 promoties

Forever Bleekwater 18° 5 l -33%
Aveve

Forever Bleekwater 18° 5 l

Forever
MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
€3,06€4,59
per stuk
€9,18
voor 3
Je bespaart €4,59 op 3 stuks
Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€4,63€6,95
per stuk · €2,31/st
€13,90
voor 3
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Allesreiniger startkit -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger startkit

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€4,63€6,95
per stuk
€13,90
voor 3
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Kledijopfrisser startkit -33%
Aveve

Yokuu Kledijopfrisser startkit

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€6,63€9,95
per stuk
€19,90
voor 3
Je bespaart €9,95 op 3 stuks
Yokuu Luchtverfrisser startkit -33%
Aveve

Yokuu Luchtverfrisser startkit

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€4,63€6,95
per stuk
€13,90
voor 3
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Toiletschuimexplosie 800 g -33%
Aveve

Yokuu Toiletschuimexplosie 800 g

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€15,30€22,95
per stuk · €19,12/kg
€45,90
voor 3
Je bespaart €22,95 op 3 stuks
Yokuu Vaatwastabletten 30 stuks -33%
Aveve

Yokuu Vaatwastabletten 30 stuks

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€8,63€12,95
per stuk · €0,29 per tablet
€25,90
voor 3
Je bespaart €12,95 op 3 stuks
Yokuu Vloerreiniger 200 g -33%
Aveve

Yokuu Vloerreiniger 200 g

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€7,97€11,95
per stuk · €39,85/kg
€23,90
voor 3
Je bespaart €11,95 op 3 stuks
Yokuu Wasstrips fresh linen -33%
Aveve

Yokuu Wasstrips fresh linen

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€8,63€12,95
per stuk
€25,90
voor 3
Je bespaart €12,95 op 3 stuks
Yokuu Wasstrips lavendel -33%
Aveve

Yokuu Wasstrips lavendel

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
€8,63€12,95
per stuk
€25,90
voor 3
Je bespaart €12,95 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Aveve

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Aveve deze week?

Er zijn 19 actuele promoties in huishouden bij Aveve (bijgewerkt 28/9/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Aveve?

-50% op Einkochwelt Sierdoekjes met koordje bij Aveve.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Aveve?

Cadeau of punten: 15 van de 19 promoties.