Huishouden met 2+3 gratis

Alle 17 actuele promoties in huishouden met 2+3 gratis van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

17 promoties

Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

Dash
2+3 gratis naar keuze
vanaf€6,80
per stuk
vanaf€33,98
voor 5
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
€7,60€18,99
per stuk · €15,35/kg
€37,98
voor 5
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

Mr. Propre
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,80€4,49
per stuk · €2,25/l
€8,98
voor 5
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

Mr. Propre
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,60€3,99
per stuk · €1,60/l
€7,98
voor 5
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden met 2+3 gratis

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met 2+3 gratis deze week?

Er zijn 17 actuele promoties in huishouden met 2+3 gratis, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met 2+3 gratis?

Carrefour, met 8 promoties, gevolgd door Kruidvat (4) en Albert Heijn (3).

Wat is de grootste korting in huishouden met 2+3 gratis?

-60% op Airwick Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met 2+3 gratis?

Gratis erbij: 17 van de 17 promoties.