Huishouden vanaf 60% korting

Alle 22 actuele promoties in huishouden met minstens 60% korting van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

22 promoties

Kom kerstboom 14cm -75%
Happyland

Kom kerstboom 14cm

Koopje!
€2,00€7,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €5,95
My Cup set in bladmotief -67%
Happyland

My Cup set in bladmotief

Salt & Pepper
Koopje!
€4,99€14,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €9,96
Bord kerstboom 16cm -66%
Happyland

Bord kerstboom 16cm

Koopje!
€2,00€5,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €3,95
Robijn Wasverzachter zwitsal -61%
Albert HeijnTot zo 4/10

Robijn Wasverzachter zwitsal

Robijn
Voor €3,49met Bonuskaart
€3,49€8,99
per stuk · vanaf 1 stuk
€0,09/st
Je bespaart €5,50
Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

Dash
2+3 gratis naar keuze
vanaf€6,80
per stuk
vanaf€33,98
voor 5
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
€7,60€18,99
per stuk · €15,35/kg
€37,98
voor 5
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

Mr. Propre
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,80€4,49
per stuk · €2,25/l
€8,98
voor 5
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

Mr. Propre
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,60€3,99
per stuk · €1,60/l
€7,98
voor 5
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden vanaf 60% korting

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met minstens 60% korting deze week?

Er zijn 22 actuele promoties in huishouden met minstens 60% korting, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met minstens 60% korting?

Carrefour, met 9 promoties, gevolgd door Albert Heijn (4) en Kruidvat (4).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 18 van de 22 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 4 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met minstens 60% korting?

Gratis erbij: 18 van de 22 promoties.