Voeding met 2+2 gratis

Alle 84 actuele promoties in voeding met 2+2 gratis van 7 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

84 promoties

Achtkoek -50%
LidlVanaf vr 2/10

Achtkoek

2+2 gratismet Lidl Plus
€0,45€0,89
per stuk · €5,24/kg
€1,78
voor 4
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Avocado klaar om te eten -50%
CarrefourLaatste dag

Avocado klaar om te eten

Carrefour
2+2 gratis
€0,72€1,45
per stuk
€2,90
voor 4
Je bespaart €2,90 op 4 stuks
Barilla – Al Bronzo -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Barilla – Al Bronzo

2+2 gratis naar keuze
€1,15€2,29
per stuk · €2,30/kg
€4,58
voor 4
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Capellini 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Capellini 500 g

Panzani
2+2 gratis
€0,75€1,50
per stuk · €1,50/kg
€3,00
voor 4
Je bespaart €3,00 op 4 stuks
Chipito Kaas Chips 125 gr -50%
CarrefourTot ma 5/10

Chipito Kaas Chips 125 gr

Cheetos
2+2 gratis
€0,90€1,79
per stuk · €7,20/kg
€3,58
voor 4
Je bespaart €3,58 op 4 stuks
Comté sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Comté sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
€2,77€5,55
per stuk · €23,08/kg
€11,10
voor 4
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Conimex Kroepoek | Naturel -50%
DelhaizeNog tot morgen

Conimex Kroepoek | Naturel

Conimex
2+2 gratis
€0,98€1,96
per stuk · €13,43/kg
€3,92
voor 4
Je bespaart €3,92 op 4 stuks
Coquillettes 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Coquillettes 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,15€2,29
per stuk · €2,30/kg
€4,58
voor 4
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
DANONE Actimel -50%
LidlLaatste dag

DANONE Actimel

DANONE
2+2 gratismet Lidl Plus
€1,50€2,99
per stuk
€5,98
voor 4
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
De Cecco deegwaren naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

De Cecco deegwaren naar keuze

2+2 gratis
€1,09€2,18
per stuk · €2,18/kg
€4,36
voor 4
Je bespaart €4,36 op 4 stuks
Delicate Crackers Paprika 150 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Delicate Crackers Paprika 150 g

Wasa
2+2 gratis
€1,52€3,05
per stuk · €10,13/kg
€6,10
voor 4
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Extra Bolognesesaus 425g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Extra Bolognesesaus 425g

Panzani
2+2 gratis
€2,00€3,99
per stuk · €4,71/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Panzani Pestosaus -50%
CarrefourTot ma 12/10

Panzani Pestosaus

2+2 gratis
+1 variant
€2,00€3,99
per stuk · €10,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Gruyère IGP France sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Gruyère IGP France sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
€2,50€4,99
per stuk · €20,83/kg
€9,98
voor 4
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
HiPRO Protein bar banana peanut butter -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Protein bar banana peanut butter

HiPRO
2+2 gratismet Bonuskaart
€1,15€2,29
per stuk · €25,56/kg
€4,58
voor 4
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
HiPRO Protein bar caramel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Protein bar caramel

HiPRO
2+2 gratismet Bonuskaart
€1,15€2,29
per stuk · €25,56/kg
€4,58
voor 4
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
HiPRO Protein pudding caramel bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Protein pudding caramel bel

HiPRO
2+2 gratismet Bonuskaart
€1,20€2,39
per stuk · €6,00/kg
€4,78
voor 4
Je bespaart €4,78 op 4 stuks
HiPRO Pudding choco bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Pudding choco bel

HiPRO
2+2 gratismet Bonuskaart
€1,20€2,39
per stuk · €6,00/kg
€4,78
voor 4
Je bespaart €4,78 op 4 stuks
HiPRO Pudding vanille bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

HiPRO Pudding vanille bel

HiPRO
2+2 gratismet Bonuskaart
€1,20€2,39
per stuk · €6,00/kg
€4,78
voor 4
Je bespaart €4,78 op 4 stuks
Kantonese Rijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kantonese Rijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€0,99€1,99
per stuk · €4,50/kg
€3,98
voor 4
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Langkorrelrijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Langkorrelrijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€1,07€2,15
per stuk · €4,86/kg
€4,30
voor 4
Je bespaart €4,30 op 4 stuks
Lichtgewicht 300 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lichtgewicht 300 g

Wasa
2+2 gratis
€1,24€2,48
per stuk · €4,13/kg
€4,96
voor 4
Je bespaart €4,96 op 4 stuks
Linguine 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Linguine 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,15€2,29
per stuk · €2,30/kg
€4,58
voor 4
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
LU Pocket koeken Vanille 400g -50%
CarrefourTot ma 12/10

LU Pocket koeken Vanille 400g

Prince
2+2 gratis
€2,00€3,99
per stuk · €5,00/kg
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Macaroni 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Macaroni 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,15€2,29
per stuk · €2,30/kg
€4,58
voor 4
Je bespaart €4,58 op 4 stuks
Macaroni Express 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Macaroni Express 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,25€2,49
per stuk · €2,50/kg
€4,98
voor 4
Je bespaart €4,98 op 4 stuks
Milka Choco | Milka | Pads -50%
DelhaizeNog tot morgen

Milka Choco | Milka | Pads

Milka
2+2 gratismet SuperPlus
€2,29€4,59
per stuk · €20,45/kg
€9,18
voor 4
Je bespaart €9,18 op 4 stuks
Originale Pastasaus 400g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Originale Pastasaus 400g

Panzani
2+2 gratis
€1,50€2,99
per stuk · €3,75/kg
€5,98
voor 4
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Paella Chorizo & Groenten 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Paella Chorizo & Groenten 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€1,32€2,65
per stuk · €6,00/kg
€5,30
voor 4
Je bespaart €5,30 op 4 stuks
Penne Rigate 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Penne Rigate 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,07€2,15
per stuk · €2,14/kg
€4,30
voor 4
Je bespaart €4,30 op 4 stuks
Penne Rigate Express 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Penne Rigate Express 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,38€2,75
per stuk · €2,76/kg
€5,50
voor 4
Je bespaart €5,50 op 4 stuks
Pipe Rigate 500 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Pipe Rigate 500 g

Panzani
2+2 gratis
€1,09€2,19
per stuk · €2,18/kg
€4,38
voor 4
Je bespaart €4,38 op 4 stuks
Poke Rijst 220 g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Poke Rijst 220 g

Ben's Original
2+2 gratis
€1,29€2,59
per stuk · €5,86/kg
€5,18
voor 4
Je bespaart €5,18 op 4 stuks

Alle 84 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding met 2+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er in voeding met 2+2 gratis deze week?

Er zijn 84 actuele promoties in voeding met 2+2 gratis, bij 7 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met 2+2 gratis?

Carrefour, met 52 promoties, gevolgd door Delhaize (20) en Albert Heijn (5).

Wat is de grootste korting in voeding met 2+2 gratis?

-50% op Achtkoek bij Lidl, geldig tot 3/10.

Welke promoties in voeding met 2+2 gratis lopen binnenkort af?

24 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Carrefour Avocado klaar om te eten bij Carrefour (tot 29/9), Chocoladebroodjes van de bakkerij bij Jumbo (tot 29/9), DANONE Actimel bij Lidl (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor in voeding met 2+2 gratis?

Gratis erbij: 84 van de 84 promoties.