Entremont in promotie

Alle 10 actuele promoties op Entremont van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

10 promoties

Comté sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Comté sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
€2,77€5,55
per stuk · €23,08/kg
€11,10
voor 4
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Gruyère IGP France sneetjes 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Gruyère IGP France sneetjes 120g

Entremont
2+2 gratis
€2,50€4,99
per stuk · €20,83/kg
€9,98
voor 4
Je bespaart €9,98 op 4 stuks
Gratin mix 180g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gratin mix 180g

Entremont
2+1 gratis
€2,99€4,49
per stuk · €16,61/kg
€8,98
voor 3
Je bespaart €4,49 op 3 stuks
Pasta mix 180g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Pasta mix 180g

Entremont
2+1 gratis
€2,99€4,49
per stuk · €16,61/kg
€8,98
voor 3
Je bespaart €4,49 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Entremont in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Entremont deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Entremont, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Entremont?

Carrefour, met 9 promoties, gevolgd door Jumbo (1).

Wat is de grootste korting op Entremont?

-50% op Entremont Comté sneetjes 120g bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke promoties op Entremont lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: Entremont Gruyère AOP, Compté AOP en Emmental stick bij Jumbo (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor op Entremont?

Gratis erbij: 10 van de 10 promoties.