Voeding met 2+1 gratis

Alle 238 actuele promoties in voeding met 2+1 gratis van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

238 promoties

ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) -33%
AldiTot do 1/10

ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g)

ALL SEASONS
2+1 gratis
€2,66€3,99
per stuk · €6,33/kg
€7,98
voor 3
Je bespaart €4,00 op 3 stuks
Bacon Ontbijt 5 Sneden 100g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Bacon Ontbijt 5 Sneden 100g

Herta
2+1 gratis
€2,26€3,39
per stuk · €22,60/kg
€6,78
voor 3
Je bespaart €3,39 op 3 stuks
Bacon Reepjes Gerookt 2 x 100 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Bacon Reepjes Gerookt 2 x 100 g

Herta
2+1 gratis
€2,33€3,49
per stuk · €11,65/kg
€6,98
voor 3
Je bespaart €3,49 op 3 stuks
Belgian Waffles Thys -33%
JumboLaatste dag

Belgian Waffles Thys

Belgian Waffles Thys
2+1 gratis
€1,53€2,29
per stuk · €3,40/kg
€4,58
voor 3
Je bespaart €2,29 op 3 stuks
Ben & Jerry's -33%
JumboLaatste dag

Ben & Jerry's

Ben & Jerry's
2+1 gratis
€5,06€7,59
per stuk · €11,85/l
€15,18
voor 3
Je bespaart €7,58 op 3 stuks
Bladspinazie met Mozzarella 450 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Bladspinazie met Mozzarella 450 g

Iglo
2+1 gratis
€4,10€6,15
per stuk · €9,11/kg
€12,30
voor 3
Je bespaart €6,15 op 3 stuks
Iglo Roomsaus -33%
BN Cookies | Pure en melkchocolade -33%
DelhaizeNog tot morgen

BN Cookies | Pure en melkchocolade

BN
2+1 gratismet SuperPlus
€1,99€2,99
per stuk · €13,26/kg
€5,98
voor 3
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
BN – Koekjes – 150g of 175g -33%
IntermarchéTot zo 4/10

BN – Koekjes – 150g of 175g

2+1 gratis naar keuze
vanaf€1,43
per stuk · €8,17/kg
vanaf€4,30
voor 3
Je bespaart €2,15 op 3 stuks
Bonbons Blue VapoPlus Menthol 72 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Bonbons Blue VapoPlus Menthol 72 g

Vicks
2+1 gratis
€1,57€2,36
per stuk · €21,81/kg
€4,72
voor 3
Je bespaart €2,36 op 3 stuks
Chewing Gum Kersensmaak 150 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewing Gum Kersensmaak 150 g

Mentos
2+1 gratis
€3,97€5,95
per stuk · €39,70/kg
€11,90
voor 3
Je bespaart €5,95 op 3 stuks
Chewy Dragees Mint 300 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewy Dragees Mint 300 g

Mentos
2+1 gratis
€2,73€4,09
per stuk · €9,10/kg
€8,18
voor 3
Je bespaart €4,09 op 3 stuks
Chewy Dragees Mint 37.5 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewy Dragees Mint 37.5 g

Mentos
2+1 gratis
€0,77€1,15
per stuk · €20,81/kg
€2,30
voor 3
Je bespaart €1,15 op 3 stuks
Chocodonut -33%
LidlVanaf vr 2/10

Chocodonut

2+1 gratis
€0,41€0,62
per stuk · €7,80/kg
€1,24
voor 3
Je bespaart €0,62 op 3 stuks

Alle 238 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Voeding met 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in voeding met 2+1 gratis deze week?

Er zijn 238 actuele promoties in voeding met 2+1 gratis, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in voeding met 2+1 gratis?

Carrefour, met 152 promoties, gevolgd door Delhaize (48) en Jumbo (11).

Wat is de grootste korting in voeding met 2+1 gratis?

-33% op ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) bij Aldi, geldig tot 1/10.

Welke promoties in voeding met 2+1 gratis lopen binnenkort af?

61 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Amoy, Chilli Chan's, Oh Na Mi of Go-Tan bij Jumbo (tot 29/9), Belgian Waffles Thys bij Jumbo (tot 29/9), Ben & Jerry's bij Jumbo (tot 29/9).

Welke soort korting komt het meest voor in voeding met 2+1 gratis?

Gratis erbij: 238 van de 238 promoties.