Schär in promotie

Alle 18 actuele promoties op Schär van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

18 promoties

Gluten Free Choco Butterkeks 130 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Choco Butterkeks 130 g

Schär
2+1 gratis
€2,93€4,39
per stuk · €22,54/kg
€8,78
voor 3
Je bespaart €4,39 op 3 stuks
Gluten Free Corn Flakes 250 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Corn Flakes 250 g

Schär
2+1 gratis
€1,73€2,59
per stuk · €6,92/kg
€5,18
voor 3
Je bespaart €2,59 op 3 stuks
Gluten Free Crackers 6 x 35 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Crackers 6 x 35 g

Schär
2+1 gratis
€2,53€3,79
per stuk · €12,05/kg
€7,58
voor 3
Je bespaart €3,79 op 3 stuks
Gluten Free Fette Croccanti 150 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Fette Croccanti 150 g

Schär
2+1 gratis
€1,42€2,13
per stuk · €9,47/kg
€4,26
voor 3
Je bespaart €2,13 op 3 stuks
Gluten Free Grissini 3 x 50 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Grissini 3 x 50 g

Schär
2+1 gratis
€2,93€4,39
per stuk · €19,54/kg
€8,78
voor 3
Je bespaart €4,39 op 3 stuks
Gluten Free Mehl Farine 1 kg -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Mehl Farine 1 kg

Schär
2+1 gratis
€2,79€4,19
per stuk · €2,79/kg
€8,38
voor 3
Je bespaart €4,19 op 3 stuks
Gluten Free Mini Baguette 2 x 75 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Mini Baguette 2 x 75 g

Schär
2+1 gratis
€1,73€2,60
per stuk · €11,53/kg
€5,20
voor 3
Je bespaart €2,60 op 3 stuks
Gluten Free Salinis 60 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Salinis 60 g

Schär
2+1 gratis
€0,99€1,49
per stuk · €16,50/kg
€2,98
voor 3
Je bespaart €1,49 op 3 stuks
Gluten Free Wraps 2 x 80 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten Free Wraps 2 x 80 g

Schär
2+1 gratis
€2,59€3,89
per stuk · €16,19/kg
€7,78
voor 3
Je bespaart €3,89 op 3 stuks
Gluten-Free Mix Brot 1 kg -33%
CarrefourTot ma 12/10

Gluten-Free Mix Brot 1 kg

Schär
2+1 gratis
€3,46€5,19
per stuk · €3,46/kg
€10,38
voor 3
Je bespaart €5,19 op 3 stuks
Glutenvrij Platbrood 4 Stuks 180 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Glutenvrij Platbrood 4 Stuks 180 g

Schär
2+1 gratis
€2,33€3,49
per stuk · €12,95/kg
€6,98
voor 3
Je bespaart €3,49 op 3 stuks
Knäckebröd 215 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Knäckebröd 215 g

Schär
2+1 gratis
€2,66€3,99
per stuk · €12,37/kg
€7,98
voor 3
Je bespaart €3,99 op 3 stuks
2e product 50% korting op Schär voeding & dranken -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Schär voeding & dranken

2e product 50% korting
40 producten
vanaf€0,59
per stuk · vanaf €3,37/kg
vanaf€1,19
voor 2
Je bespaart €0,40 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Schär in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Schär deze week?

Er zijn 18 actuele promoties op Schär, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Schär?

Carrefour, met 16 promoties, gevolgd door Colruyt (1) en Holland & Barrett (1).

Wat is de grootste korting op Schär?

-33% op Schär Gluten Free Choco Butterkeks 130 g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Schär?

Gratis erbij: 16 van de 18 promoties.