CUCINA in promotie

Alle 28 actuele promoties op CUCINA op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 28/09/2026 · 08:55

28 promoties

CUCINA Gebakjes (2 x 200 g) -20%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Gebakjes (2 x 200 g)

CUCINA
2 voor
€2,00€2,49
per stuk · €10,00/kg
€4,00
voor 2
Je bespaart €0,98 op 2 stuks
CUCINA Focaccia (3 x 250 g) -16%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Focaccia (3 x 250 g)

CUCINA
3 voor
€1,67€1,99
per stuk · €6,67/kg
€5,00
voor 3
Je bespaart €0,97 op 3 stuks
CUCINA Pizzabroodjes (2 x 270 g) -13%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Pizzabroodjes (2 x 270 g)

CUCINA
2 voor
€2,00€2,29
per stuk · €7,41/kg
€4,00
voor 2
Je bespaart €0,58 op 2 stuks
CUCINA Minicrackers (2 x 250 g) -11%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Minicrackers (2 x 250 g)

CUCINA
2 voor
€1,50€1,69
per stuk · €6,00/kg
€3,00
voor 2
Je bespaart €0,38 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over CUCINA in promotie

Hoeveel promoties zijn er op CUCINA deze week?

Er zijn 28 actuele promoties op CUCINA (bijgewerkt 28/9/2026).

Wat is de grootste korting op CUCINA?

-33% op CUCINA Minipinsa, 2 st. (3 x (2 x 130 g)) bij Aldi, geldig tot 13/10.

Welke soort korting komt het meest voor op CUCINA?

Nieuwe prijs: 21 van de 28 promoties.