Mentos in promotie

Alle 29 actuele promoties op Mentos van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

29 promoties

Mentos Gum, Stimorol of Smint -50%
JumboLaatste dag

Mentos Gum, Stimorol of Smint

Mentos
Nu 1+1 gratis
€1,50€2,99
per stuk · €0,03/st
€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Mentos Kauwgom | Freshmint -50%
DelhaizeNog tot morgen

Mentos Kauwgom | Freshmint

Mentos
-50%
€1,54€3,09
per stuk · vanaf 1 stuk
€25,75/kg
Je bespaart €1,55
Mentos Kauwgom | Peppermint -50%
DelhaizeNog tot morgen

Mentos Kauwgom | Peppermint

Mentos
-50%
€1,99€3,99
per stuk · vanaf 1 stuk
€28,50/kg
Je bespaart €2,00
Chewing Gum Kersensmaak 150 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewing Gum Kersensmaak 150 g

Mentos
2+1 gratis
€3,97€5,95
per stuk · €39,70/kg
€11,90
voor 3
Je bespaart €5,95 op 3 stuks
Chewy Dragees Mint 300 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewy Dragees Mint 300 g

Mentos
2+1 gratis
€2,73€4,09
per stuk · €9,10/kg
€8,18
voor 3
Je bespaart €4,09 op 3 stuks
Chewy Dragees Mint 37.5 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Chewy Dragees Mint 37.5 g

Mentos
2+1 gratis
€0,77€1,15
per stuk · €20,81/kg
€2,30
voor 3
Je bespaart €1,15 op 3 stuks
Discovery 14 Flavours 4 x 37.5 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Discovery 14 Flavours 4 x 37.5 g

Mentos
2+1 gratis
€1,77€2,65
per stuk · €11,80/kg
€5,30
voor 3
Je bespaart €2,65 op 3 stuks
Gum Cherry Mint 12 Stuks -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Cherry Mint 12 Stuks

Mentos
2+1 gratis
€0,89€1,33
per stuk · €49,45/kg
€2,66
voor 3
Je bespaart €1,33 op 3 stuks
Gum Pure Fresh Black Mint 50 Stuks -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Pure Fresh Black Mint 50 Stuks

Mentos
2+1 gratis
€3,26€4,89
per stuk · €32,60/kg
€9,78
voor 3
Je bespaart €4,89 op 3 stuks
Gum Pure Fresh Fresh Mint 55 Stuks -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Pure Fresh Fresh Mint 55 Stuks

Mentos
2+1 gratis
€2,19€3,29
per stuk · €19,91/kg
€6,58
voor 3
Je bespaart €3,29 op 3 stuks
Gum Sour Appelsmaak 28 Stuks 56 g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Sour Appelsmaak 28 Stuks 56 g

Mentos
2+1 gratis
€1,91€2,87
per stuk · €34,11/kg
€5,74
voor 3
Je bespaart €2,87 op 3 stuks
Gum Vibes Raspberry 30 Stuks 70.2g -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gum Vibes Raspberry 30 Stuks 70.2g

Mentos
2+1 gratis
€2,66€3,99
per stuk · €38,00/kg
€7,98
voor 3
Je bespaart €3,99 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Mentos in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Mentos deze week?

Er zijn 29 actuele promoties op Mentos, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Mentos?

Carrefour, met 25 promoties, gevolgd door Delhaize (3) en Jumbo (1).

Wat is de grootste korting op Mentos?

-50% op Mentos Gum, Stimorol of Smint bij Jumbo, geldig tot 29/9.

Welke promoties op Mentos lopen binnenkort af?

4 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Mentos Gum, Stimorol of Smint bij Jumbo (tot 29/9), Mentos Kauwgom | Freshmint bij Delhaize (tot 30/9), Mentos Kauwgom | Peppermint bij Delhaize (tot 30/9).

Welke soort korting komt het meest voor op Mentos?

Gratis erbij: 26 van de 29 promoties.