-50% Bewaar Prik & TikTot do 8/10 Schweppes Agrum blik 6 x 33cl Promo Je betaalt €3,21 voor 1 stuk€6,42 Per liter€1,62€3,24 Je bespaart €3,21
-50% Bewaar Prik & TikTot do 8/10 Schweppes Agrum Zero blik 6 x 33cl Promo Je betaalt €3,21 voor 1 stuk€6,42 Per liter€1,62€3,24 Je bespaart €3,21
-50% Bewaar Prik & TikTot do 8/10 Schweppes Mojito blik 6 x 33cl Promo Je betaalt €3,21 voor 1 stuk€6,42 Per liter€1,62€3,24 Je bespaart €3,21
-50% Bewaar Prik & TikTot do 8/10 Schweppes Mojito Zero blik 6 x 33cl Promo Je betaalt €3,33 voor 1 stuk€6,66 Per liter€1,68€3,36 Je bespaart €3,33
-50% Bewaar Prik & Tik Schweppes Orange Passion blik 6 x 33cl Promo Je betaalt €3,30 voor 1 stuk€6,60 Per liter€1,67€3,34 Je bespaart €3,30
-50% Bewaar Prik & Tik Super 8 IPA clip 4 x 33cl 1+1 gratis Je betaalt €6,92 voor 2 stuks€13,84 Per stuk€3,46€6,92€2,62/l Je bespaart €6,92 op 2 stuks
-50% Bewaar Prik & Tik Zyla Boost Tropical Energy Drink blik 25cl 2+2 gratis Je betaalt €3,00 voor 4 stuks€6,00 Per stuk€0,75€1,50€3,00/l Je bespaart €3,00 op 4 stuks
-50% Bewaar Prik & Tik Zyla Focus Citrus Energy Drink blik 25cl 2+2 gratis Je betaalt €3,00 voor 4 stuks€6,00 Per stuk€0,75€1,50€3,00/l Je bespaart €3,00 op 4 stuks
-50% Bewaar Prik & Tik Zyla Kick Me Up Peach Energy Drink Blik 25cl 2+2 gratis Je betaalt €3,00 voor 4 stuks€6,00 Per stuk€0,75€1,50€3,00/l Je bespaart €3,00 op 4 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Cornet Oaked (4+2) clip 6 x 33cl Promo Je betaalt €6,68 voor 1 stuk€10,02 Per liter€3,37€5,06 Je bespaart €3,34
-33% Bewaar Prik & Tik Cornet Oaked Gold Blond (4+2) clip 6 x 33cl Promo Je betaalt €6,12 voor 1 stuk€9,18 Per liter€3,09€4,64 Je bespaart €3,06
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Cabernet Sauvignon fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €18,40 voor 3 stuks€27,60 Per stuk€6,13€9,20€8,17/l Je bespaart €9,20 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Chardonnay fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€9,95/l Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Chardonnay fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €18,42 voor 3 stuks€27,63 Per stuk€6,14€9,21€8,19/l Je bespaart €9,21 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Merlot fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €18,42 voor 3 stuks€27,63 Per stuk€6,14€9,21€8,19/l Je bespaart €9,21 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Sauvignon Blanc fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €18,42 voor 3 stuks€27,63 Per stuk€6,14€9,21€8,19/l Je bespaart €9,21 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense 0% Syrah Rosé fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €18,42 voor 3 stuks€27,63 Per stuk€6,14€9,21€8,19/l Je bespaart €9,21 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Alcoholvrije Merlot fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€9,95/l Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Fines Bulles Blanc fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,90 voor 3 stuks€8,85 Per stuk€1,97€2,95€9,85/l Je bespaart €2,95 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Fines Bulles Blanc fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €15,10 voor 3 stuks€22,65 Per stuk€5,03€7,55€6,71/l Je bespaart €7,55 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Fines Bulles Rose Fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,90 voor 3 stuks€8,85 Per stuk€1,97€2,95€9,85/l Je bespaart €2,95 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Fines Bulles Rosé fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €15,10 voor 3 stuks€22,65 Per stuk€5,03€7,55€6,71/l Je bespaart €7,55 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Glow'ine 0.0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €13,26 voor 3 stuks€19,89 Per stuk€4,42€6,63€5,89/l Je bespaart €6,63 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Limoncello Spritz 0% fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,80 voor 3 stuks€8,70 Per stuk€1,93€2,90€9,65/l Je bespaart €2,90 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Bellini 0.0% fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,80 voor 3 stuks€8,70 Per stuk€1,93€2,90€9,65/l Je bespaart €2,90 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Bellini 0.0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €12,24 voor 3 stuks€18,36 Per stuk€4,08€6,12€5,44/l Je bespaart €6,12 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Hugo 0.0% fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,80 voor 3 stuks€8,70 Per stuk€1,93€2,90€9,65/l Je bespaart €2,90 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Hugo alcoholvrij fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €13,72 voor 3 stuks€20,58 Per stuk€4,57€6,86€6,09/l Je bespaart €6,86 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Mojito 0.0% fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,80 voor 3 stuks€8,70 Per stuk€1,93€2,90€9,65/l Je bespaart €2,90 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Spritz 0.0% fles 20cl 2+1 gratis Je betaalt €5,80 voor 3 stuks€8,70 Per stuk€1,93€2,90€9,65/l Je bespaart €2,90 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Mocktail Spritz 0.0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €12,24 voor 3 stuks€18,36 Per stuk€4,08€6,12€5,44/l Je bespaart €6,12 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense O°rigin Prestige Blanc Des Blancs 0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €22,76 voor 3 stuks€34,14 Per stuk€7,59€11,38€10,12/l Je bespaart €11,38 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense O°rigin Prestige Rosé 0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €22,80 voor 3 stuks€34,20 Per stuk€7,60€11,40€10,13/l Je bespaart €11,40 op 3 stuks
-33% Bewaar Prik & Tik Vintense Sangria 0% fles 75cl 2+1 gratis Je betaalt €12,50 voor 3 stuks€18,75 Per stuk€4,17€6,25€5,56/l Je bespaart €6,25 op 3 stuks
-25% Bewaar Prik & Tik Canada Dry blik 6 x 33cl 2e aan -50% Je betaalt €8,93 voor 2 stuks€11,90 Per stuk€4,46€5,95€2,25/l Je bespaart €2,97 op 2 stuks
-25% Bewaar Prik & Tik Chouffe Cherry 0.0% Alcoholvrije kriek clip 4 x 33cl Promo Je betaalt €5,70 voor 1 stuk€7,60 Per liter€4,32€5,76 Je bespaart €1,90
-25% Bewaar Prik & TikTot do 8/10 Chouffe Cherry clip 4 x 33cl Promo Je betaalt €5,43 voor 1 stuk€7,24 Per liter€4,11€5,48 Je bespaart €1,81
-25% Bewaar Prik & Tik Cuvée Des Trolls (3+1) clip 4 x 33cl Promo Je betaalt €4,23 voor 1 stuk€5,64 Per liter€3,20€4,27 Je bespaart €1,41
-25% Bewaar Prik & TikTot do 8/10 Desperados clip 6 x 33cl Promo Je betaalt €8,96 voor 1 stuk€11,95 Per liter€4,53€6,04 Je bespaart €2,99
-25% Bewaar Prik & Tik Dr Pepper blik 6 x 33cl 2e aan -50% Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€13,32 Per stuk€5,00€6,66€2,53/l Je bespaart €3,33 op 2 stuks
-25% Bewaar Prik & Tik Gini Lemon blik 6 x 33cl 2e aan -50% Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€13,32 Per stuk€5,00€6,66€2,53/l Je bespaart €3,33 op 2 stuks
-25% Bewaar Prik & Tik Gini Zero blik 6 x 33cl 2e aan -50% Je betaalt €9,54 voor 2 stuks€12,72 Per stuk€4,77€6,36€2,41/l Je bespaart €3,18 op 2 stuks
-25% Bewaar Prik & Tik Grimbergen Blond (6+2) clip 8 x 33cl Promo Je betaalt €9,66 voor 1 stuk€12,88 Per liter€3,66€4,88 Je bespaart €3,22
-25% Bewaar Prik & Tik Grimbergen Dubbel (6+2) clip 8 x 33cl Promo Je betaalt €9,66 voor 1 stuk€12,88 Per liter€3,66€4,88 Je bespaart €3,22
-25% Bewaar Prik & Tik Herkenrode Cister fles 33cl 3+1 gratis Je betaalt €7,59 voor 4 stuks€10,12 Per stuk€1,90€2,53€5,76/l Je bespaart €2,53 op 4 stuks
-25% Bewaar Prik & Tik Herkenrode Noctis fles 33cl 3+1 gratis Je betaalt €7,59 voor 4 stuks€10,12 Per stuk€1,90€2,53€5,76/l Je bespaart €2,53 op 4 stuks
-25% Bewaar Prik & Tik Herkenrode Vesper fles 33cl 3+1 gratis Je betaalt €8,46 voor 4 stuks€11,28 Per stuk€2,11€2,82€6,39/l Je bespaart €2,82 op 4 stuks
-25% Bewaar Prik & Tik Lowa Trolls Alcoholvrij 0,3% (3+1) clip 4 x 33cl Cuvée Des Trolls Promo Je betaalt €4,26 voor 1 stuk€5,68 Per liter€3,23€4,31 Je bespaart €1,42