Prik & Tik vanaf 20% korting

Alle 54 actuele promoties bij Prik & Tik met minstens 20% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

54 promoties

Schweppes Agrum blik 6 x 33cl -50%
Prik & TikTot do 8/10

Schweppes Agrum blik 6 x 33cl

Schweppes
Promo
€3,21€6,42
per stuk · vanaf 1 stuk
€1,62/l
Je bespaart €3,21
Schweppes Mojito blik 6 x 33cl -50%
Prik & TikTot do 8/10

Schweppes Mojito blik 6 x 33cl

Schweppes
Promo
€3,21€6,42
per stuk · vanaf 1 stuk
€1,62/l
Je bespaart €3,21
Super 8 IPA clip 4 x 33cl -50%
Prik & Tik

Super 8 IPA clip 4 x 33cl

SUPER 8
1+1 gratis
€3,46€6,92
per stuk · €2,62/l
€6,92
voor 2
Je bespaart €6,92 op 2 stuks
Vintense 0% Chardonnay fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Chardonnay fles 75cl

Vintense
2+1 gratis
€6,14€9,21
per stuk · €8,19/l
€18,42
voor 3
Je bespaart €9,21 op 3 stuks
Vintense 0% Merlot fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Merlot fles 75cl

Vintense
2+1 gratis
€6,14€9,21
per stuk · €8,19/l
€18,42
voor 3
Je bespaart €9,21 op 3 stuks
Vintense Glow'ine 0.0% fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense Glow'ine 0.0% fles 75cl

Vintense
2+1 gratis
€4,42€6,63
per stuk · €5,89/l
€13,26
voor 3
Je bespaart €6,63 op 3 stuks
Vintense Sangria 0% fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense Sangria 0% fles 75cl

Vintense
2+1 gratis
€4,17€6,25
per stuk · €5,56/l
€12,50
voor 3
Je bespaart €6,25 op 3 stuks
Canada Dry blik 6 x 33cl -25%
Prik & Tik

Canada Dry blik 6 x 33cl

Canada Dry
2e aan -50%
€4,46€5,95
per stuk · €2,25/l
€8,93
voor 2
Je bespaart €2,97 op 2 stuks
Chouffe Cherry clip 4 x 33cl -25%
Prik & TikTot do 8/10

Chouffe Cherry clip 4 x 33cl

Chouffe
Promo
€5,43€7,24
per stuk · vanaf 1 stuk
€4,11/l
Je bespaart €1,81
Desperados clip 6 x 33cl -25%
Prik & TikTot do 8/10

Desperados clip 6 x 33cl

Desperados
Promo
€8,96€11,95
per stuk · vanaf 1 stuk
€4,53/l
Je bespaart €2,99
Dr Pepper blik 6 x 33cl -25%
Prik & Tik

Dr Pepper blik 6 x 33cl

Dr Pepper
2e aan -50%
€5,00€6,66
per stuk · €2,53/l
€9,99
voor 2
Je bespaart €3,33 op 2 stuks
Gini Lemon blik 6 x 33cl -25%
Prik & Tik

Gini Lemon blik 6 x 33cl

Gini
2e aan -50%
€4,91€6,54
per stuk · €2,48/l
€9,81
voor 2
Je bespaart €3,27 op 2 stuks
Gini Zero blik 6 x 33cl -25%
Prik & Tik

Gini Zero blik 6 x 33cl

Gini
2e aan -50%
€4,81€6,42
per stuk · €2,43/l
€9,63
voor 2
Je bespaart €3,21 op 2 stuks
Herkenrode Cister fles 33cl -25%
Prik & Tik

Herkenrode Cister fles 33cl

Herkenrode
3+1 gratis
€1,90€2,53
per stuk · €5,76/l
€7,59
voor 4
Je bespaart €2,53 op 4 stuks
Herkenrode Noctis fles 33cl -25%
Prik & Tik

Herkenrode Noctis fles 33cl

Herkenrode
3+1 gratis
€1,90€2,53
per stuk · €5,76/l
€7,59
voor 4
Je bespaart €2,53 op 4 stuks
Herkenrode Vesper fles 33cl -25%
Prik & Tik

Herkenrode Vesper fles 33cl

Herkenrode
3+1 gratis
€2,11€2,82
per stuk · €6,39/l
€8,46
voor 4
Je bespaart €2,82 op 4 stuks

Alle 54 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Prik & Tik vanaf 20% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Prik & Tik met minstens 20% korting deze week?

Er zijn 54 actuele promoties bij Prik & Tik met minstens 20% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 40 van de 54 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 14 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Prik & Tik met minstens 20% korting?

Gratis erbij: 30 van de 54 promoties.