Promoties bij Bon'Ap

Alle 9 actuele promoties bij Bon'Ap op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 16:59

9 promoties

Scampi gepeld en ontdarmd 26/30 -50%
Bon'ApTot di 13/10

Scampi gepeld en ontdarmd 26/30

1+1 gratis, ofwel 7.85/zak vanaf 2 zakken, ofwel 10.49/kg. Max. 4 zakken/klant
Je betaalt
€15,69
voor 2 stuks€31,38
Per stuk€7,84€15,69€10,45/kg
Je bespaart €15,69 op 2 stuks
Gebakken kippengrillworst met jonge gouda -18%
Bon'ApTot di 6/10

Gebakken kippengrillworst met jonge gouda

Vanaf 6 pakken: €3,29/pak
Je betaalt
€19,74
voor 6 stuks€23,94
Per stuk€3,29€3,99€23,50/kg
Je bespaart €4,20 op 6 stuks
Rundergehakt (rund, varken) bereid | 1 KG -17%
Bon'ApTot di 6/10

Rundergehakt (rund, varken) bereid | 1 KG

Vanaf 2 schalen: €9,39/schaal
Je betaalt
€18,78
voor 2 stuks€22,58
Per stuk€9,39€11,29€9,39/kg
Je bespaart €3,80 op 2 stuks
Gebakken grillworst -11%
Bon'ApTot di 6/10

Gebakken grillworst

Vanaf 6 pakken: €3,39/pak
Je betaalt
€20,34
voor 12 stuks (6 × 2)€22,74
Per stuk€1,70€1,90
Je bespaart €2,40 op 12 stuks
Goudakaasblokjes
Bon'ApTot wo 25/11

Goudakaasblokjes

Promotieprijs van 19,29 euro/KG
Je betaalt per kg
€19,29/kg
€19,50/kg
Kip curry
Bon'ApTot di 6/10

Kip curry

Promo: 11.37/kg. Max. 4 stuks/klant
Je betaalt per kg
€11,37/kg
€14,90/kg
Konijn
Bon'ApTot di 13/10

Konijn

Promo: 7.31/kg. Max 4 stuks/klant
Je betaalt per kg
€7,31/kg
€12,19/kg
Varkenswangetjes
Bon'ApTot di 13/10

Varkenswangetjes

Promo: 11.54/kg. Max 4 kg/klant
Je betaalt per kg
€11,54/kg
Zalmforel op vel°
Bon'ApTot di 13/10

Zalmforel op vel°

Promo: 11.89/zak, ofwel 23.78/kg. Max 4 zakken/klant

Promoties laden…

Vragen over Promoties bij Bon'Ap

Hoeveel promoties zijn er bij Bon'Ap deze week?

Er zijn 9 actuele promoties bij Bon'Ap (bijgewerkt 30/9/2026).

Wat is de grootste korting bij Bon'Ap?

-50% op Scampi gepeld en ontdarmd 26/30 bij Bon'Ap, geldig tot 13/10.

Welke soort korting komt het meest voor bij Bon'Ap?

Nieuwe prijs: 5 van de 9 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.