Prik & Tik vanaf 30% korting

Alle 34 actuele promoties bij Prik & Tik met minstens 30% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

34 promoties

Schweppes Agrum blik 6 x 33cl -50%
Prik & TikTot do 8/10

Schweppes Agrum blik 6 x 33cl

Schweppes
Promo
€3,21€6,42
per stuk · vanaf 1 stuk
€1,62/l
Je bespaart €3,21
Schweppes Mojito blik 6 x 33cl -50%
Prik & TikTot do 8/10

Schweppes Mojito blik 6 x 33cl

Schweppes
Promo
€3,21€6,42
per stuk · vanaf 1 stuk
€1,62/l
Je bespaart €3,21
Super 8 IPA clip 4 x 33cl -50%
Prik & Tik

Super 8 IPA clip 4 x 33cl

SUPER 8
1+1 gratis
€3,46€6,92
per stuk · €2,62/l
€6,92
voor 2
Je bespaart €6,92 op 2 stuks
Vintense 0% Chardonnay fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Chardonnay fles 75cl

Vintense
2+1 gratis
€6,14€9,21
per stuk · €8,19/l
€18,42
voor 3
Je bespaart €9,21 op 3 stuks
Vintense 0% Merlot fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense 0% Merlot fles 75cl

Vintense
2+1 gratis
€6,14€9,21
per stuk · €8,19/l
€18,42
voor 3
Je bespaart €9,21 op 3 stuks
Vintense Glow'ine 0.0% fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense Glow'ine 0.0% fles 75cl

Vintense
2+1 gratis
€4,42€6,63
per stuk · €5,89/l
€13,26
voor 3
Je bespaart €6,63 op 3 stuks
Vintense Sangria 0% fles 75cl -33%
Prik & Tik

Vintense Sangria 0% fles 75cl

Vintense
2+1 gratis
€4,17€6,25
per stuk · €5,56/l
€12,50
voor 3
Je bespaart €6,25 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Prik & Tik vanaf 30% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Prik & Tik met minstens 30% korting deze week?

Er zijn 34 actuele promoties bij Prik & Tik met minstens 30% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 27 van de 34 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 7 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Prik & Tik met minstens 30% korting?

Gratis erbij: 27 van de 34 promoties.