Promoties bij Jumbo

Alle 73 actuele promoties bij Jumbo op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 09:09

73 promoties

HAK in pot -56%
JumboTot di 6/10

HAK in pot

Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,00€4,49€2,86/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Almhof yoghurt -50%
JumboTot di 6/10

Almhof yoghurt

1+1 gratis
Je betaalt
€2,66
voor 2 stuks€5,32
Per stuk€1,33€2,66€2,66/kg
Je bespaart €2,66 op 2 stuks
Aurelion Viognier -50%
JumboTot di 6/10

Aurelion Viognier

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Buttery Chardonnay -50%
JumboTot di 6/10

Buttery Chardonnay

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Château du Grand Soussans Margaux -50%
JumboTot di 6/10

Château du Grand Soussans Margaux

1+1 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 2 stuks€63,96
Per stuk€15,99€31,98
Je bespaart €31,98 op 2 stuks
Dentalife -50%
JumboTot di 6/10

Dentalife

Purina
2+2 gratis
Je betaalt
€10,18
voor 4 stuks€20,36
Per stuk€2,54€5,09€7,36/kg
Je bespaart €10,18 op 4 stuks
Finish Protector -50%
JumboTot di 6/10

Finish Protector

1+1 gratis
Je betaalt
€22,59
voor 88 stuks (2 × 44)€45,18
Per stuk€0,26€0,52
Je bespaart €22,59 op 88 stuks
Gillette, Listerine of GUM -50%
JumboTot di 6/10

Gillette, Listerine of GUM

1+1 gratis
Je betaalt
€15,24
voor 2 stuks€30,48
Per stuk€7,62€15,24
Je bespaart €15,24 op 2 stuks
Glorix toiletblokken en Glade -50%
JumboTot di 6/10

Glorix toiletblokken en Glade

Glorix en Glade
1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Gourmet Gold -50%
JumboTot di 6/10

Gourmet Gold

1+1 gratis
Je betaalt
€0,99
voor 2 stuks€1,98
Per stuk€0,49€0,99€5,76/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Hijo de la Luna Cuvee Especial -50%
JumboTot di 6/10

Hijo de la Luna Cuvee Especial

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Il Volpetto Chianti DOCG Riserva -50%
JumboTot di 6/10

Il Volpetto Chianti DOCG Riserva

1+1 gratis
Je betaalt
€14,00
voor 2 stuks€28,00
Per stuk€7,00€14,00
Je bespaart €14,00 op 2 stuks
Innocent shots -50%
JumboTot di 6/10

Innocent shots

1+1 gratis
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€15,62/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Jumbo focaccia -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo focaccia

1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,25/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Jumbo worstenbroodjes -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo worstenbroodjes

1+1 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,74€1,49
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Jumbo’s verse pasta en pastasaus -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo’s verse pasta en pastasaus

Jumbo
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
La Gordonne Côtes-de-Provence AOC -50%
JumboTot di 6/10

La Gordonne Côtes-de-Provence AOC

1+1 gratis
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€23,96
Per stuk€5,99€11,98
Je bespaart €11,98 op 2 stuks
Paolo Guidi Barolo DOCG -50%
JumboTot di 6/10

Paolo Guidi Barolo DOCG

1+1 gratis
Je betaalt
€20,98
voor 2 stuks€41,96
Per stuk€10,49€20,98
Je bespaart €20,98 op 2 stuks
Parodontax of Sensodyne -50%
JumboTot di 6/10

Parodontax of Sensodyne

1+1 gratis
Je betaalt
€3,81
voor 2 stuks€7,62
Per stuk€1,91€3,81€25,47/l
Je bespaart €3,81 op 2 stuks
Taft of Gliss -50%
JumboTot di 6/10

Taft of Gliss

1+1 gratis
Je betaalt
€4,94
voor 2 stuks€9,88
Per stuk€2,47€4,94€12,35/l
Je bespaart €4,94 op 2 stuks
Talermedia Rosso veroneso -50%
JumboTot di 6/10

Talermedia Rosso veroneso

1+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 2 stuks€27,96
Per stuk€6,99€13,98
Je bespaart €13,98 op 2 stuks
Vanish -50%
JumboTot di 6/10

Vanish

1+1 gratis
Je betaalt
€7,91
voor 2 stuks€15,82
Per stuk€3,96€7,91€7,92/l
Je bespaart €7,91 op 2 stuks
Yfood drinkmaaltijd -50%
JumboTot di 6/10

Yfood drinkmaaltijd

Nu 2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Jumbo witloof -42%
JumboTot di 6/10

Jumbo witloof

Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,50€2,59
Je bespaart €2,18 op 2 stuks
Jumbo minikrieltjes -42%
JumboTot di 6/10

Jumbo minikrieltjes

Je betaalt
€1,50
voor 2 stuks€2,58
Per stuk€0,75€1,29
Je bespaart €1,08 op 2 stuks
Valess vleesvervangers -34%
JumboTot di 6/10

Valess vleesvervangers

Je betaalt
€5,00
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€2,50€3,79€15,62/kg
Je bespaart €2,58 op 2 stuks
Always, Tampax, of Sanature -33%
JumboTot di 6/10

Always, Tampax, of Sanature

2+1 gratis
Je betaalt
€5,38
voor 24 stuks (3 × 8)€8,07
Per stuk€0,22€0,33
Je bespaart €2,69 op 24 stuks
Campina yoghurt en kwark -33%
JumboTot di 6/10

Campina yoghurt en kwark

2+1 gratis
Je betaalt
€5,18
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€1,73€2,59€3,84/kg
Je bespaart €2,59 op 3 stuks
Caprisun -33%
JumboTot di 6/10

Caprisun

Capri-Sun
2+1 gratis
Je betaalt
€8,98
voor 3 stuks€13,47
Per stuk€2,99€4,49€14,95/l
Je bespaart €4,48 op 3 stuks
Danette -33%
JumboTot di 6/10

Danette

2+1 gratis
Je betaalt
€6,38
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,13€3,19€4,26/kg
Je bespaart €3,19 op 3 stuks
Elseve -33%
JumboTot di 6/10

Elseve

2+1 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€12,20/l
Je bespaart €5,48 op 3 stuks
John West tonijnconserven -33%
JumboTot di 6/10

John West tonijnconserven

2+1 gratis
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€13,31/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Jumbo ajuin en biologische pompoenen -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo ajuin en biologische pompoenen

2+1 gratis
Je betaalt
€3,58
voor 3 stuks€5,37
Per stuk€1,19€1,79€0,59/kg
Je bespaart €1,79 op 3 stuks
Jumbo diepvriesfruit en smoothie mix -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo diepvriesfruit en smoothie mix

2+1 gratis
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€4,88/kg
Je bespaart €5,48 op 3 stuks
Jumbo geraspte kaas -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo geraspte kaas

2+1 gratis
Je betaalt
€3,68
voor 3 stuks€5,52
Per stuk€1,23€1,84€8,20/kg
Je bespaart €1,84 op 3 stuks
Jumbo noodles -33%
JumboTot di 6/10

Jumbo noodles

2+1 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€5,53/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks

Alle 73 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties bij Jumbo

Hoeveel promoties zijn er bij Jumbo deze week?

Er zijn 73 actuele promoties bij Jumbo (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting bij Jumbo?

-56% op HAK in pot bij Jumbo, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor bij Jumbo?

Gratis erbij: 51 van de 73 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.