Carlsbourg in promotie

Alle 11 actuele promoties op Carlsbourg van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

11 promoties

Carlsbourg slagroom vol 25cl -25%
OKayTot di 6/10

Carlsbourg slagroom vol 25cl

Carlsbourg
-25% vanaf 2 stmet Xtra
€3,58€4,78
per stuk · €14,32/l
€7,17
voor 2
Je bespaart €2,39 op 2 stuks
Carlsbourg volle room 35% vg 250ml -25%
OKayTot di 6/10

Carlsbourg volle room 35% vg 250ml

Carlsbourg
-25% vanaf 2 stmet Xtra
€2,06€2,75
per stuk · €8,24/l
€4,12
voor 2
Je bespaart €1,38 op 2 stuks
Koelkastmeerbaar met Zeezout 250 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Koelkastmeerbaar met Zeezout 250 g

Carlsbourg
2e aan -50%
€3,67€4,89
per stuk · €14,68/kg
€7,33
voor 2
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Mini zachte botertjes 16 × 12.5 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Mini zachte botertjes 16 × 12.5 g

Carlsbourg
2e aan -50%
€5,39€7,19
per stuk · €26,95/kg
€10,79
voor 2
Je bespaart €3,59 op 2 stuks
Volle slagroom 250 g -25%
CarrefourTot ma 12/10

Volle slagroom 250 g

Carlsbourg
2e aan -50%
€3,59€4,79
per stuk · €14,36/kg
€7,19
voor 2
Je bespaart €2,39 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Carlsbourg in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Carlsbourg deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op Carlsbourg, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Carlsbourg?

Carrefour, met 6 promoties, gevolgd door OKay (4) en Intermarché (1).

Wat is de grootste korting op Carlsbourg?

-25% op Ardense Roomboter bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Carlsbourg?

2e aan korting: 7 van de 11 promoties.