Friskies in promotie

Alle 10 actuele promoties op Friskies van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 08:55

10 promoties

Friskies Hondensnack Funtastix 175 g -50%
Aveve

Friskies Hondensnack Funtastix 175 g

Friskies
GRATIS 2+2 50% per 4 st.
Je betaalt
€5,78
voor 4 stuks€11,56
Per stuk€1,45€2,89€8,29/kg
Je bespaart €5,78 op 4 stuks
Friskies Hondensnoepjes met spek 120 g -50%
Aveve

Friskies Hondensnoepjes met spek 120 g

Friskies
GRATIS 2+2 50% per 4 st.
Je betaalt
€5,78
voor 4 stuks€11,56
Per stuk€1,45€2,89€12,08/kg
Je bespaart €5,78 op 4 stuks
Friskies snack honden Funtastix 175g -50%
OKayTot di 6/10

Friskies snack honden Funtastix 175g

Friskies
-50% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€8,57/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Hondensnacks BON BACON 120g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks BON BACON 120g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€12,50/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Hondensnacks Funtastix 175g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Funtastix 175g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€8,69/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Hondensnacks Picnic Variety 126g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Hondensnacks Picnic Variety 126g

Friskies
2+2 gratis
Je betaalt
€6,10
voor 4 stuks€12,20
Per stuk€1,52€3,05€12,07/kg
Je bespaart €6,10 op 4 stuks
Friskies -25%
JumboTot di 6/10

Friskies

Friskies
2e halve prijs
Je betaalt
€8,39
voor 2 stuks€11,18
Per stuk€4,20€5,59€2,80/kg
Je bespaart €2,80 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Friskies in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Friskies deze week?

Er zijn 10 actuele promoties op Friskies, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 30/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Friskies?

Aveve, met 4 promoties, gevolgd door Carrefour (3) en OKay (2).

Wat is de grootste korting op Friskies?

-50% op Friskies Hondensnack Funtastix 175 g bij Aveve.

Welke soort korting komt het meest voor op Friskies?

Cadeau of punten: 4 van de 10 promoties.