Colruyt vanaf 30% korting

Alle 106 actuele promoties bij Colruyt met minstens 30% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

106 promoties

ALPRO Natuur Greek style 400g -50%
ColruytTot di 6/10

ALPRO Natuur Greek style 400g

Alpro
1+1 gratismet Xtra
€1,31€2,63
per stuk · €3,28/kg
€2,63
voor 2
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
AMUSE Drinkfles roze 500ml, Marvel Koekendoos 3-delig en 16 andere -50%
ColruytNog tot morgen

AMUSE Drinkfles roze 500ml, Marvel Koekendoos 3-delig en 16 andere

Sistema, AMUSE, Disney, Marvel, Mepal Marvel Spiderman, Paw Patrol, Pokémon, Pokémon/Pokemon, Roll'eat en amuse
-30% vanaf 2 st / -50% vanaf 3 stmet Xtra
vanaf€2,50
per stuk
vanaf€7,49
voor 3
Je bespaart €7,49 op 3 stuks
BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl -50%
ColruytTot di 6/10

BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl

Baglietti
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€3,50€6,99
per stuk · €4,67/l
€6,99
voor 2
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
BONI hummus piquillo 175g -50%
ColruytTot wo 7/10

BONI hummus piquillo 175g

Boni Selection Plan't
1+1 gratismet Xtra
€1,40€2,79
per stuk · €8,00/kg
€2,79
voor 2
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
BONI Noedels Volkoren 2x150g -50%
ColruytTot za 24/10

BONI Noedels Volkoren 2x150g

Boni Selection
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€0,74€1,49
per stuk · €4,93/kg
€1,49
voor 2
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Bosto Steamed — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Bosto Steamed — 2 varianten

Bosto
1+1 gratismet Xtra
vanaf€1,50
per stuk · €7,50/kg
vanaf€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Campina Volle melk extra proteine -50%
ColruytTot di 6/10

Campina Volle melk extra proteine

Campina
1+1 gratismet Xtra
€1,04€2,09
per stuk · €1,04/l
€2,09
voor 2
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Celsius energiedrank kiwi guava -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank kiwi guava

Celsius
2+2 gratismet Xtra
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Chewy Vites Adult — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Chewy Vites Adult — 2 varianten

Chewy Vites
1+1 gratismet Xtra
vanaf€8,79
per stuk · €0,15/st
vanaf€17,57
voor 2
Je bespaart €17,57 op 2 stuks
Danone -50%
ColruytTot di 6/10

Danone

Danone
1+1 gratismet Xtra
Hak Brik — 3 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Hak Brik — 3 varianten

Hak
1+1 gratismet Xtra
€0,88€1,75
per stuk · €2,32/kg
€1,75
voor 2
Je bespaart €1,75 op 2 stuks
Kult Water Kefir — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Kult Water Kefir — 2 varianten

Kult
-50% vanaf 2 stmet Xtra
vanaf€1,25
per stuk
vanaf€2,49
voor 2
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Miguel Fuerte Sangria — 2 varianten -50%
ColruytNog tot morgen

Miguel Fuerte Sangria — 2 varianten

Miguel Fuerte
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€5,00€9,99
per stuk · €1,67/l
€9,99
voor 2
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
SHELMA mousse multibox 12x85g -50%
ColruytTot di 6/10

SHELMA mousse multibox 12x85g

Shelma
1+1 gratismet Xtra
€4,89€9,79
per stuk
€9,79
voor 2
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
VICI premium surimi sticks 150g -50%
ColruytTot di 6/10

VICI premium surimi sticks 150g

Vici
1+1 gratismet Xtra
€1,70€3,39
per stuk · €11,33/kg
€3,39
voor 2
Je bespaart €3,39 op 2 stuks
WHISKAS Catmilk 3x200ml -50%
ColruytTot di 6/10

WHISKAS Catmilk 3x200ml

Whiskas
-25% vanaf 2 st / -50% vanaf 4 stmet Xtra
€2,17€4,35
per stuk · €3,62/l
€8,70
voor 4
Je bespaart €8,70 op 4 stuks
Alpro: braden & bakken en soja smeren -35%
ColruytTot di 6/10

Alpro: braden & bakken en soja smeren

Alpro
-35% vanaf 2 stmet Xtra
vanaf€1,39
per stuk · €2,78/kg
vanaf€2,78
voor 2
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
DESPERADOS Original 5,9% 6x33cl -35%
ColruytTot di 6/10

DESPERADOS Original 5,9% 6x33cl

Desperados
-15% vanaf 2 st / -35% vanaf 4 stmet Xtra
€6,56€10,09
per stuk · €3,31/l
€26,23
voor 4
Je bespaart €14,13 op 4 stuks
Fama bakken en braden — 2 varianten -35%
ColruytTot di 6/10

Fama bakken en braden — 2 varianten

Fama
-35% vanaf 2 stmet Xtra
vanaf€1,36
per stuk · €2,72/kg
vanaf€2,72
voor 2
Je bespaart €1,46 op 2 stuks

Alle 106 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Colruyt vanaf 30% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Colruyt met minstens 30% korting deze week?

Er zijn 106 actuele promoties bij Colruyt met minstens 30% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij Colruyt met minstens 30% korting lopen binnenkort af?

7 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer DE VEGETARISCHE SLAGER Poulettekes 160g bij Colruyt (tot 29/9), Sistema, AMUSE, Disney, Marvel, Mepal Marvel Spiderman, Paw Patrol, Pokémon, Pokémon/Pokemon, Roll'eat en amuse AMUSE Drinkfles roze 500ml, Marvel Koekendoos 3-delig en 16 andere bij Colruyt (tot 30/9), Barebells, Damhert en Juvamine Juvamine Krachtig Haar, HeltiQ eerste hulp kit steken&beten en 4 andere bij Colruyt (tot 30/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 104 van de 106 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 2 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Colruyt met minstens 30% korting?

% korting: 68 van de 106 promoties.