Colruyt vanaf 50% korting

Alle 44 actuele promoties bij Colruyt met minstens 50% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

44 promoties

ALPRO Natuur Greek style 400g -50%
ColruytTot di 6/10

ALPRO Natuur Greek style 400g

Alpro
1+1 gratismet Xtra
€1,31€2,63
per stuk · €3,28/kg
€2,63
voor 2
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
AMUSE Drinkfles roze 500ml, Marvel Koekendoos 3-delig en 16 andere -50%
ColruytNog tot morgen

AMUSE Drinkfles roze 500ml, Marvel Koekendoos 3-delig en 16 andere

Sistema, AMUSE, Disney, Marvel, Mepal Marvel Spiderman, Paw Patrol, Pokémon, Pokémon/Pokemon, Roll'eat en amuse
-30% vanaf 2 st / -50% vanaf 3 stmet Xtra
vanaf€2,50
per stuk
vanaf€7,49
voor 3
Je bespaart €7,49 op 3 stuks
BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl -50%
ColruytTot di 6/10

BAGLIETTI Spumante Gold Edition 75cl

Baglietti
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€3,50€6,99
per stuk · €4,67/l
€6,99
voor 2
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
BONI hummus piquillo 175g -50%
ColruytTot wo 7/10

BONI hummus piquillo 175g

Boni Selection Plan't
1+1 gratismet Xtra
€1,40€2,79
per stuk · €8,00/kg
€2,79
voor 2
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
BONI Noedels Volkoren 2x150g -50%
ColruytTot za 24/10

BONI Noedels Volkoren 2x150g

Boni Selection
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€0,74€1,49
per stuk · €4,93/kg
€1,49
voor 2
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Bosto Steamed — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Bosto Steamed — 2 varianten

Bosto
1+1 gratismet Xtra
vanaf€1,50
per stuk · €7,50/kg
vanaf€2,99
voor 2
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Campina Volle melk extra proteine -50%
ColruytTot di 6/10

Campina Volle melk extra proteine

Campina
1+1 gratismet Xtra
€1,04€2,09
per stuk · €1,04/l
€2,09
voor 2
Je bespaart €2,09 op 2 stuks
Celsius energiedrank kiwi guava -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank kiwi guava

Celsius
2+2 gratismet Xtra
€0,69€1,39
per stuk · €2,76/l
€2,78
voor 4
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Chewy Vites Adult — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Chewy Vites Adult — 2 varianten

Chewy Vites
1+1 gratismet Xtra
vanaf€8,79
per stuk · €0,15/st
vanaf€17,57
voor 2
Je bespaart €17,57 op 2 stuks
Danone -50%
ColruytTot di 6/10

Danone

Danone
1+1 gratismet Xtra
Hak Brik — 3 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Hak Brik — 3 varianten

Hak
1+1 gratismet Xtra
€0,88€1,75
per stuk · €2,32/kg
€1,75
voor 2
Je bespaart €1,75 op 2 stuks
Kult Water Kefir — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Kult Water Kefir — 2 varianten

Kult
-50% vanaf 2 stmet Xtra
vanaf€1,25
per stuk
vanaf€2,49
voor 2
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Miguel Fuerte Sangria — 2 varianten -50%
ColruytNog tot morgen

Miguel Fuerte Sangria — 2 varianten

Miguel Fuerte
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€5,00€9,99
per stuk · €1,67/l
€9,99
voor 2
Je bespaart €9,99 op 2 stuks
SHELMA mousse multibox 12x85g -50%
ColruytTot di 6/10

SHELMA mousse multibox 12x85g

Shelma
1+1 gratismet Xtra
€4,89€9,79
per stuk
€9,79
voor 2
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
VICI premium surimi sticks 150g -50%
ColruytTot di 6/10

VICI premium surimi sticks 150g

Vici
1+1 gratismet Xtra
€1,70€3,39
per stuk · €11,33/kg
€3,39
voor 2
Je bespaart €3,39 op 2 stuks
WHISKAS Catmilk 3x200ml -50%
ColruytTot di 6/10

WHISKAS Catmilk 3x200ml

Whiskas
-25% vanaf 2 st / -50% vanaf 4 stmet Xtra
€2,17€4,35
per stuk · €3,62/l
€8,70
voor 4
Je bespaart €8,70 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Colruyt vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Colruyt met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 44 actuele promoties bij Colruyt met minstens 50% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij Colruyt met minstens 50% korting lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: Sistema, AMUSE, Disney, Marvel, Mepal Marvel Spiderman, Paw Patrol, Pokémon, Pokémon/Pokemon, Roll'eat en amuse AMUSE Drinkfles roze 500ml, Marvel Koekendoos 3-delig en 16 andere bij Colruyt (tot 30/9), Barebells, Damhert en Juvamine Juvamine Krachtig Haar, HeltiQ eerste hulp kit steken&beten en 4 andere bij Colruyt (tot 30/9), Miguel Fuerte Sangria — 2 varianten bij Colruyt (tot 30/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Nee, alle 44 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Colruyt met minstens 50% korting?

Gratis erbij: 25 van de 44 promoties.