Aldi vanaf 30% korting

Alle 49 actuele promoties bij Aldi met minstens 30% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

49 promoties

Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiVanaf wo 30/9

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
€0,50€1,49
per stuk · €9,93/l
€1,49
voor 3
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiTot do 1/10

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

AJAX
1+1 gratis
€2,00€3,99
per stuk · €2,66/l
€3,99
voor 2
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
ALWAYS Maandverband Platinum -50%
AldiTot do 1/10

ALWAYS Maandverband Platinum

ALWAYS
2+2 gratis
€2,90€5,79
per stuk
€11,58
voor 4
Je bespaart €11,58 op 4 stuks
Frietaardappelen (2 x 5 kg) -50%
AldiVanaf ma 5/10

Frietaardappelen (2 x 5 kg)

1+1 gratis
€4,00€7,99
per stuk · €0,80/kg
€7,99
voor 2
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
HEINZ Saus (2 x 220 ml) -50%
AldiTot do 1/10

HEINZ Saus (2 x 220 ml)

HEINZ
1+1 gratis
€0,99€1,99
per stuk · €4,52/l
€1,99
voor 2
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
LACTACYD Waslotion (300 ml) -50%
AldiVanaf wo 30/9

LACTACYD Waslotion (300 ml)

LACTACYD
1+1 gratis
€6,00€11,99
per stuk · €39,97/l
€11,99
voor 2
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Rode paprika's (2 x 500 g) -50%
AldiVanaf vr 9/10

Rode paprika's (2 x 500 g)

1+1 gratis
€1,15€2,29
per stuk · €2,29/kg
€2,29
voor 2
Je bespaart €2,29 op 2 stuks
Rode uien (2 x 1 kg) -50%
AldiTot za 3/10

Rode uien (2 x 1 kg)

1+1 gratis
€0,90€1,79
per stuk · €0,90/kg
€1,79
voor 2
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
VICKS Keelpastilles (2 x 72 g) -50%
AldiVanaf wo 30/9

VICKS Keelpastilles (2 x 72 g)

VICKS
1+1 gratis
€0,94€1,89
per stuk · €13,13/kg
€1,89
voor 2
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml) -50%
AldiVanaf wo 30/9

ORAL-B Tandpasta (5 x 75 ml)

ORAL-B
5 voor
€2,00€3,99
per stuk · €26,64/l
€9,99
voor 5
Je bespaart €9,95 op 5 stuks
Bloemkool -44%
AldiVanaf vr 2/10

Bloemkool

-44%
€1,00€1,79
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €0,79
Kippenborstfilet (2 kg) -43%
AldiVanaf ma 5/10

Kippenborstfilet (2 kg)

-43%
€13,99€24,97
per stuk · vanaf 1 stuk
€7,00/kg
Je bespaart €10,98
Mandarijn -42%
AldiTot za 3/10

Mandarijn

-42%
€2,00€3,49
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €1,49
MORA Cheeseburger (5 x 130 g) -40%
AldiVanaf vr 9/10

MORA Cheeseburger (5 x 130 g)

MORA
3+2 gratis
€1,49€2,49
per stuk · €11,49/kg
€7,47
voor 5
Je bespaart €4,98 op 5 stuks
Bereid varkensgehakt (1 kg) -34%
AldiVanaf vr 2/10

Bereid varkensgehakt (1 kg)

-34%
€4,99€7,63
per stuk · vanaf 1 stuk
€4,99/kg
Je bespaart €2,64
ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g) -33%
AldiTot do 1/10

ALL SEASONS Voetselder (3 x 420 g)

ALL SEASONS
2+1 gratis
€2,66€3,99
per stuk · €6,33/kg
€7,98
voor 3
Je bespaart €4,00 op 3 stuks
Oesterzwammen (500 g) -33%
AldiTot za 3/10

Oesterzwammen (500 g)

-33%
€3,99€5,98
per stuk · vanaf 1 stuk
€7,98/kg
Je bespaart €1,99
Pruimen (1 kg) -31%
AldiTot za 3/10

Pruimen (1 kg)

-31%
€2,99€4,34
per stuk · vanaf 1 stuk
€2,99/kg
Je bespaart €1,35
Kipfiletreepjes (500 g) -30%
AldiVanaf ma 5/10

Kipfiletreepjes (500 g)

-30%
€4,89€6,99
per stuk · vanaf 1 stuk
€9,78/kg
Je bespaart €2,10

Alle 49 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Aldi vanaf 30% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Aldi met minstens 30% korting deze week?

Er zijn 49 actuele promoties bij Aldi met minstens 30% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij Aldi met minstens 30% korting lopen binnenkort af?

7 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), ALWAYS Maandverband Platinum bij Aldi (tot 1/10), DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 39 van de 49 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 10 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Aldi met minstens 30% korting?

Gratis erbij: 34 van de 49 promoties.