Aldi vanaf 50% korting

Alle 26 actuele promoties bij Aldi met minstens 50% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

26 promoties

Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiVanaf wo 30/9

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
€0,50€1,49
per stuk · €9,93/l
€1,49
voor 3
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) -50%
AldiTot do 1/10

AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml)

AJAX
1+1 gratis
€2,00€3,99
per stuk · €2,66/l
€3,99
voor 2
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
ALWAYS Maandverband Platinum -50%
AldiTot do 1/10

ALWAYS Maandverband Platinum

ALWAYS
2+2 gratis
€2,90€5,79
per stuk
€11,58
voor 4
Je bespaart €11,58 op 4 stuks
Frietaardappelen (2 x 5 kg) -50%
AldiVanaf ma 5/10

Frietaardappelen (2 x 5 kg)

1+1 gratis
€4,00€7,99
per stuk · €0,80/kg
€7,99
voor 2
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
HEINZ Saus (2 x 220 ml) -50%
AldiTot do 1/10

HEINZ Saus (2 x 220 ml)

HEINZ
1+1 gratis
€0,99€1,99
per stuk · €4,52/l
€1,99
voor 2
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
LACTACYD Waslotion (300 ml) -50%
AldiVanaf wo 30/9

LACTACYD Waslotion (300 ml)

LACTACYD
1+1 gratis
€6,00€11,99
per stuk · €39,97/l
€11,99
voor 2
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Rode paprika's (2 x 500 g) -50%
AldiVanaf vr 9/10

Rode paprika's (2 x 500 g)

1+1 gratis
€1,15€2,29
per stuk · €2,29/kg
€2,29
voor 2
Je bespaart €2,29 op 2 stuks
Rode uien (2 x 1 kg) -50%
AldiTot za 3/10

Rode uien (2 x 1 kg)

1+1 gratis
€0,90€1,79
per stuk · €0,90/kg
€1,79
voor 2
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
VICKS Keelpastilles (2 x 72 g) -50%
AldiVanaf wo 30/9

VICKS Keelpastilles (2 x 72 g)

VICKS
1+1 gratis
€0,94€1,89
per stuk · €13,13/kg
€1,89
voor 2
Je bespaart €1,89 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Aldi vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Aldi met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 26 actuele promoties bij Aldi met minstens 50% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij Aldi met minstens 50% korting lopen binnenkort af?

5 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer AJAX Allesreiniger (2 x 750 ml) bij Aldi (tot 1/10), ALWAYS Maandverband Platinum bij Aldi (tot 1/10), DASH Vloeibaar wasmiddel original (60 wasbeurten, 1.35 l) bij Aldi (tot 1/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Nee, alle 26 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Aldi met minstens 50% korting?

Gratis erbij: 26 van de 26 promoties.