Huishouden met 3 gratis erbij

Alle 39 actuele promoties in huishouden met 3 gratis erbij van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

39 promoties

Dash – Platinum -60%
IntermarchéTot zo 4/10

Dash – Platinum

Dash
2+3 gratis naar keuze
vanaf€6,80
per stuk
vanaf€33,98
voor 5
Je bespaart €50,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/l
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Geurbooster 495g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Geurbooster 495g

Lenor
2+3 gratis
€7,60€18,99
per stuk · €15,35/kg
€37,98
voor 5
Je bespaart €56,97 op 5 stuks
Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Keukenreiniger citroen bel

Mr. Propre
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,80€4,49
per stuk · €2,25/l
€8,98
voor 5
Je bespaart €13,47 op 5 stuks
Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel -60%
Albert HeijnTot zo 4/10

Mr. Propre Schoonmaak appelbloesem bel

Mr. Propre
2+3 gratismet Bonuskaart
€1,60€3,99
per stuk · €1,60/l
€7,98
voor 5
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Unstoppables Geurbooster 240g -60%
CarrefourTot ma 5/10

Unstoppables Geurbooster 240g

Lenor
2+3 gratis
€4,00€9,99
per stuk · €16,67/kg
€19,98
voor 5
Je bespaart €29,97 op 5 stuks
Dessertbord 18CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 18CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
€0,49€0,99
per stuk
€2,97
voor 6
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
€1,50€2,99
per stuk
€8,97
voor 6
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
€1,50€2,99
per stuk
€8,97
voor 6
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Diep Bord 20CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Diep Bord 20CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
€0,49€0,99
per stuk
€2,97
voor 6
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Kom 15CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
€1,29€2,59
per stuk
€7,77
voor 6
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Kom 15CM Blauw -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Blauw

Carrefour Home
3+3 gratis
€1,29€2,59
per stuk
€7,77
voor 6
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Kom 15CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Groen

Carrefour Home
3+3 gratis
€1,29€2,59
per stuk
€7,77
voor 6
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Mug 35,5CL Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Mug 35,5CL Beige

Carrefour
3+3 gratis
€1,29€2,59
per stuk
€7,77
voor 6
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Oliespuit 200ML Crystal Foodie -50%
CarrefourTot ma 12/10

Oliespuit 200ML Crystal Foodie

Carrefour
3+3 gratis
€3,00€5,99
per stuk
€17,97
voor 6
Je bespaart €17,97 op 6 stuks
Ovaal Bord 28CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Ovaal Bord 28CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
€4,04€8,09
per stuk
€24,27
voor 6
Je bespaart €24,27 op 6 stuks
Plat Bord 25CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 25CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
€0,49€0,99
per stuk
€2,97
voor 6
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Plat Bord 27CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 27CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
€1,75€3,49
per stuk
€10,47
voor 6
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Plat Bord 27CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 27CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
€1,75€3,49
per stuk
€10,47
voor 6
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Plat Bord Heraclee 27CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord Heraclee 27CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
€1,50€2,99
per stuk
€8,97
voor 6
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Saladekom 24CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Saladekom 24CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
€3,00€5,99
per stuk
€17,97
voor 6
Je bespaart €17,97 op 6 stuks
Schaal MU 16CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Schaal MU 16CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
€0,49€0,99
per stuk
€2,97
voor 6
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Schotelset 12ST Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Schotelset 12ST Beige

Carrefour
3+3 gratis
€14,99€29,99
per stuk
€89,97
voor 6
Je bespaart €89,97 op 6 stuks
Serveerschaal 24CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Serveerschaal 24CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
€3,00€5,99
per stuk
€17,97
voor 6
Je bespaart €17,97 op 6 stuks
Soepkom 13,5 cm Soup Blauw -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 13,5 cm Soup Blauw

Cosy & Trendy
3+3 gratis
€2,19€4,39
per stuk
€13,17
voor 6
Je bespaart €13,17 op 6 stuks
Soepkom 20CM -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 20CM

Carrefour
3+3 gratis
€1,50€2,99
per stuk
€8,97
voor 6
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Soepkom 20CM Blauw -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 20CM Blauw

Carrefour
3+3 gratis
€1,50€2,99
per stuk
€8,97
voor 6
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Soepkom 20CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Soepkom 20CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
€1,50€2,99
per stuk
€8,97
voor 6
Je bespaart €8,97 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden met 3 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met 3 gratis erbij deze week?

Er zijn 39 actuele promoties in huishouden met 3 gratis erbij, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met 3 gratis erbij?

Carrefour, met 30 promoties, gevolgd door Kruidvat (4) en Albert Heijn (3).

Wat is de grootste korting in huishouden met 3 gratis erbij?

-60% op Airwick Air Wick Elektrische Diffuser Starterkit bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met 3 gratis erbij?

Gratis erbij: 39 van de 39 promoties.