Huishouden met 2+1 gratis

Alle 19 actuele promoties in huishouden met 2+1 gratis van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 30/09/2026 · 11:03

19 promoties

Dinerbord Alba Beige - ⌀27,5cm -33%
Kwantum

Dinerbord Alba Beige - ⌀27,5cm

2+1 Gratis
Je betaalt
€21,00
voor 3 stuks€31,50
Per stuk€7,00€10,50
Je bespaart €10,50 op 3 stuks
Forever Bleekwater 18° 5 l -33%
Aveve

Forever Bleekwater 18° 5 l

Forever
MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€9,18
voor 3 stuks€13,77
Per stuk€3,06€4,59
Je bespaart €4,59 op 3 stuks
Mok Zonder Oor Alba Beige 340ml -33%
Kwantum

Mok Zonder Oor Alba Beige 340ml

2+1 Gratis
Je betaalt
€11,00
voor 3 stuks€16,50
Per stuk€3,67€5,50€10,79/l
Je bespaart €5,50 op 3 stuks
Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 3 stuks€20,85
Per stuk€4,63€6,95€2,31/st
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Allesreiniger startkit -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger startkit

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 3 stuks€20,85
Per stuk€4,63€6,95
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Kledijopfrisser refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Kledijopfrisser refill 2 stuks

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€19,90
voor 3 stuks€29,85
Per stuk€6,63€9,95€3,31/st
Je bespaart €9,95 op 3 stuks
Yokuu Kledijopfrisser startkit -33%
Aveve

Yokuu Kledijopfrisser startkit

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€19,90
voor 3 stuks€29,85
Per stuk€6,63€9,95
Je bespaart €9,95 op 3 stuks
Yokuu Luchtverfrisser refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Luchtverfrisser refill 2 stuks

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 3 stuks€20,85
Per stuk€4,63€6,95€2,31/st
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Luchtverfrisser startkit -33%
Aveve

Yokuu Luchtverfrisser startkit

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 3 stuks€20,85
Per stuk€4,63€6,95
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Toiletschuimexplosie 800 g -33%
Aveve

Yokuu Toiletschuimexplosie 800 g

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€45,90
voor 3 stuks€68,85
Per stuk€15,30€22,95€19,12/kg
Je bespaart €22,95 op 3 stuks
Yokuu Vaatwastabletten 30 stuks -33%
Aveve

Yokuu Vaatwastabletten 30 stuks

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€25,90
voor 3 stuks€38,85
Per stuk€8,63€12,95€0,29 per tablet
Je bespaart €12,95 op 3 stuks
Yokuu Vlekkenfluisteraar kleur was 390 g -33%
Aveve

Yokuu Vlekkenfluisteraar kleur was 390 g

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€19,90
voor 3 stuks€29,85
Per stuk€6,63€9,95€17,00/kg
Je bespaart €9,95 op 3 stuks
Yokuu Vlekkenfluisteraar witte was 390 g -33%
Aveve

Yokuu Vlekkenfluisteraar witte was 390 g

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€19,90
voor 3 stuks€29,85
Per stuk€6,63€9,95€17,00/kg
Je bespaart €9,95 op 3 stuks
Yokuu Vloerreiniger 200 g -33%
Aveve

Yokuu Vloerreiniger 200 g

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€23,90
voor 3 stuks€35,85
Per stuk€7,97€11,95€39,85/kg
Je bespaart €11,95 op 3 stuks
Yokuu Wasstrips fresh linen -33%
Aveve

Yokuu Wasstrips fresh linen

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€25,90
voor 3 stuks€38,85
Per stuk€8,63€12,95
Je bespaart €12,95 op 3 stuks
Yokuu Wasstrips lavendel -33%
Aveve

Yokuu Wasstrips lavendel

Yokuu
GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€25,90
voor 3 stuks€38,85
Per stuk€8,63€12,95
Je bespaart €12,95 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden met 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met 2+1 gratis deze week?

Er zijn 19 actuele promoties in huishouden met 2+1 gratis, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 30/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met 2+1 gratis?

Aveve, met 15 promoties, gevolgd door Colruyt (2) en Kwantum (2).

Wat is de grootste korting in huishouden met 2+1 gratis?

-33% op Ajax: Allesr.fête fl.lagunebloemen, Allesr.fête fleurs lentebloem en 10 andere bij Colruyt, geldig tot 6/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met 2+1 gratis?

Gratis erbij: 19 van de 19 promoties.