OKay vanaf 20% korting

Alle 381 actuele promoties bij OKay met minstens 20% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

381 promoties

1/2 fitness stokbrood -50%
OKayTot di 6/10

1/2 fitness stokbrood

-50% vanaf 2 stmet Xtra
€0,34€0,69
per stuk
€0,69
voor 2
Je bespaart €0,69 op 2 stuks
achtkoek -50%
OKayTot di 6/10

achtkoek

-50% vanaf 4 stmet Xtra
€0,45€0,89
per stuk
€1,78
voor 4
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Alpro Natuur Greek style 400g -50%
OKayTot di 6/10

Alpro Natuur Greek style 400g

Alpro
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€1,31€2,63
per stuk · €3,28/kg
€2,63
voor 2
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Always Discreet inco inlegkr.long 24st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco inlegkr.long 24st

Always Discreet
-50% vanaf 4 stmet Xtra
€1,26€2,52
per stuk · €0,05/st
€5,04
voor 4
Je bespaart €5,04 op 4 stuks
Always Discreet inco.verband lang 10st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco.verband lang 10st

Always Discreet
-50% vanaf 4 stmet Xtra
€1,20€2,39
per stuk · €0,12/st
€4,78
voor 4
Je bespaart €4,78 op 4 stuks
Always inlegkruis extra long 66st -50%
OKayTot di 6/10

Always inlegkruis extra long 66st

Always
-50% vanaf 4 stmet Xtra
€2,00€3,99
per stuk · €0,03/st
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml

Ben & Jerry's
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€3,27€6,55
per stuk · €7,03/l
€6,55
voor 2
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

Ben & Jerry's
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€2,50€4,99
per stuk · €5,38/l
€4,99
voor 2
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Half Baked 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Half Baked 465ml

Ben & Jerry's
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€3,27€6,55
per stuk · €7,03/l
€6,55
voor 2
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Bonduelle kikkererwten blik 310g -50%
OKayTot di 6/10

Bonduelle kikkererwten blik 310g

Bonduelle
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€1,23€2,45
per stuk · €3,97/kg
€2,45
voor 2
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Boni Selection Kip zoetzuur 500g -50%
OKayTot di 6/10

Boni Selection Kip zoetzuur 500g

Boni Selection
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€4,00€7,99
per stuk · €8,00/kg
€7,99
voor 2
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Château Puyanche 75cl -50%
OKayTot do 31/12

Château Puyanche 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
€6,25€12,49
per stuk · €8,33/l
€12,49
voor 2
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Dash platinum zeebries 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash platinum zeebries 30d 1,35L

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€8,99€17,99
per stuk · €6,66/l
€17,99
voor 2
Je bespaart €17,99 op 2 stuks
Dash pods color 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods color 26st

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€9,99€19,99
per stuk · €0,38 per capsule
€19,99
voor 2
Je bespaart €19,99 op 2 stuks
Dash pods platinum 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods platinum 26st

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€11,49€22,99
per stuk · €0,44 per capsule
€22,99
voor 2
Je bespaart €22,99 op 2 stuks
Dash pods witter dan wit 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods witter dan wit 26st

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€8,00€15,99
per stuk · €0,31 per capsule
€15,99
voor 2
Je bespaart €15,99 op 2 stuks
Dash stralende kleuren 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash stralende kleuren 30d 1,35L

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€7,25€14,49
per stuk · €5,37/l
€14,49
voor 2
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 30d 1,35L

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€7,25€14,49
per stuk · €5,37/l
€14,49
voor 2
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 50d 2,25L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 50d 2,25L

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€6,00€11,99
per stuk · €2,67/l
€11,99
voor 2
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st

Dreft Platinum Plus
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€12,62€25,25
per stuk · €0,26 per tablet
€25,25
voor 2
Je bespaart €25,25 op 2 stuks
Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st

Dreft Platinum
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€11,24€22,49
per stuk · €0,37/st
€22,49
voor 2
Je bespaart €22,49 op 2 stuks
Dreft tabs platinum+orig 25st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft tabs platinum+orig 25st

Dreft
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€9,49€18,99
per stuk · €0,38 per tablet
€18,99
voor 2
Je bespaart €18,99 op 2 stuks
Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st

Dreft
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€8,79€17,59
per stuk · €0,23 per tablet
€17,59
voor 2
Je bespaart €17,59 op 2 stuks
FRESH BOX Kervelsoep 650g -50%
OKayTot di 6/10

FRESH BOX Kervelsoep 650g

FRESH BOX
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€2,85€5,69
per stuk · €4,38/kg
€5,69
voor 2
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Friskies snack honden Funtastix 175g -50%
OKayTot di 6/10

Friskies snack honden Funtastix 175g

Friskies
-50% vanaf 4 stmet Xtra
€1,50€2,99
per stuk · €8,57/kg
€5,98
voor 4
Je bespaart €5,98 op 4 stuks

Alle 381 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over OKay vanaf 20% korting

Hoeveel promoties zijn er bij OKay met minstens 20% korting deze week?

Er zijn 381 actuele promoties bij OKay met minstens 20% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij OKay met minstens 20% korting lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: Bianco Ijs Pistache Choco Dubaï Ed 500ml bij OKay (tot 30/9), Mar & Sol Sangria rood 75cl bij OKay (tot 30/9), Old Jamaica Ginger Beer Original 33cl bij OKay (tot 30/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 378 van de 381 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 3 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij OKay met minstens 20% korting?

% korting: 381 van de 381 promoties.