OKay vanaf 50% korting

Alle 74 actuele promoties bij OKay met minstens 50% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

74 promoties

1/2 fitness stokbrood -50%
OKayTot di 6/10

1/2 fitness stokbrood

-50% vanaf 2 stmet Xtra
€0,34€0,69
per stuk
€0,69
voor 2
Je bespaart €0,69 op 2 stuks
achtkoek -50%
OKayTot di 6/10

achtkoek

-50% vanaf 4 stmet Xtra
€0,45€0,89
per stuk
€1,78
voor 4
Je bespaart €1,78 op 4 stuks
Alpro Natuur Greek style 400g -50%
OKayTot di 6/10

Alpro Natuur Greek style 400g

Alpro
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€1,31€2,63
per stuk · €3,28/kg
€2,63
voor 2
Je bespaart €2,63 op 2 stuks
Always Discreet inco inlegkr.long 24st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco inlegkr.long 24st

Always Discreet
-50% vanaf 4 stmet Xtra
€1,26€2,52
per stuk · €0,05/st
€5,04
voor 4
Je bespaart €5,04 op 4 stuks
Always Discreet inco.verband lang 10st -50%
OKayTot di 6/10

Always Discreet inco.verband lang 10st

Always Discreet
-50% vanaf 4 stmet Xtra
€1,20€2,39
per stuk · €0,12/st
€4,78
voor 4
Je bespaart €4,78 op 4 stuks
Always inlegkruis extra long 66st -50%
OKayTot di 6/10

Always inlegkruis extra long 66st

Always
-50% vanaf 4 stmet Xtra
€2,00€3,99
per stuk · €0,03/st
€7,98
voor 4
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml

Ben & Jerry's
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€3,27€6,55
per stuk · €7,03/l
€6,55
voor 2
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Cookie Dough 465ml

Ben & Jerry's
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€2,50€4,99
per stuk · €5,38/l
€4,99
voor 2
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Ben & Jerry's Half Baked 465ml -50%
OKayTot di 6/10

Ben & Jerry's Half Baked 465ml

Ben & Jerry's
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€3,27€6,55
per stuk · €7,03/l
€6,55
voor 2
Je bespaart €6,55 op 2 stuks
Bonduelle kikkererwten blik 310g -50%
OKayTot di 6/10

Bonduelle kikkererwten blik 310g

Bonduelle
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€1,23€2,45
per stuk · €3,97/kg
€2,45
voor 2
Je bespaart €2,45 op 2 stuks
Boni Selection Kip zoetzuur 500g -50%
OKayTot di 6/10

Boni Selection Kip zoetzuur 500g

Boni Selection
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€4,00€7,99
per stuk · €8,00/kg
€7,99
voor 2
Je bespaart €7,99 op 2 stuks
Château Puyanche 75cl -50%
OKayTot do 31/12

Château Puyanche 75cl

-50% vanaf 2 stmet Xtra
€6,25€12,49
per stuk · €8,33/l
€12,49
voor 2
Je bespaart €12,49 op 2 stuks
Dash platinum zeebries 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash platinum zeebries 30d 1,35L

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€8,99€17,99
per stuk · €6,66/l
€17,99
voor 2
Je bespaart €17,99 op 2 stuks
Dash pods color 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods color 26st

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€9,99€19,99
per stuk · €0,38 per capsule
€19,99
voor 2
Je bespaart €19,99 op 2 stuks
Dash pods platinum 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods platinum 26st

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€11,49€22,99
per stuk · €0,44 per capsule
€22,99
voor 2
Je bespaart €22,99 op 2 stuks
Dash pods witter dan wit 26st -50%
OKayTot di 6/10

Dash pods witter dan wit 26st

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€8,00€15,99
per stuk · €0,31 per capsule
€15,99
voor 2
Je bespaart €15,99 op 2 stuks
Dash stralende kleuren 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash stralende kleuren 30d 1,35L

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€7,25€14,49
per stuk · €5,37/l
€14,49
voor 2
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 30d 1,35L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 30d 1,35L

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€7,25€14,49
per stuk · €5,37/l
€14,49
voor 2
Je bespaart €14,49 op 2 stuks
Dash witter dan wit 50d 2,25L -50%
OKayTot di 6/10

Dash witter dan wit 50d 2,25L

Dash
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€6,00€11,99
per stuk · €2,67/l
€11,99
voor 2
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum Plus vaatwastabletten 48st

Dreft Platinum Plus
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€12,62€25,25
per stuk · €0,26 per tablet
€25,25
voor 2
Je bespaart €25,25 op 2 stuks
Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft Platinum vaatwastabl.citroen 30st

Dreft Platinum
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€11,24€22,49
per stuk · €0,37/st
€22,49
voor 2
Je bespaart €22,49 op 2 stuks
Dreft tabs platinum+orig 25st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft tabs platinum+orig 25st

Dreft
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€9,49€18,99
per stuk · €0,38 per tablet
€18,99
voor 2
Je bespaart €18,99 op 2 stuks
Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st -50%
OKayTot di 6/10

Dreft vaatwas tabs plat.citroen 39st

Dreft
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€8,79€17,59
per stuk · €0,23 per tablet
€17,59
voor 2
Je bespaart €17,59 op 2 stuks
FRESH BOX Kervelsoep 650g -50%
OKayTot di 6/10

FRESH BOX Kervelsoep 650g

FRESH BOX
-50% vanaf 2 stmet Xtra
€2,85€5,69
per stuk · €4,38/kg
€5,69
voor 2
Je bespaart €5,69 op 2 stuks
Friskies snack honden Funtastix 175g -50%
OKayTot di 6/10

Friskies snack honden Funtastix 175g

Friskies
-50% vanaf 4 stmet Xtra
€1,50€2,99
per stuk · €8,57/kg
€5,98
voor 4
Je bespaart €5,98 op 4 stuks

Alle 74 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over OKay vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er bij OKay met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 74 actuele promoties bij OKay met minstens 50% korting (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke promoties bij OKay met minstens 50% korting lopen binnenkort af?

3 promoties lopen binnen 2 dagen af: Bianco Ijs Pistache Choco Dubaï Ed 500ml bij OKay (tot 30/9), Mar & Sol Sangria rood 75cl bij OKay (tot 30/9), Old Jamaica Ginger Beer Original 33cl bij OKay (tot 30/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Nee, alle 74 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij OKay met minstens 50% korting?

% korting: 74 van de 74 promoties.