-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Cesar Hondenvoeding | Bowls -50% voor 10 +1 variant Cesar Hondenvoeding | Bowls | Eend | Rijst€0,84Cesar Hondenvoeding | Bowls | Kip | Groenten€0,84 Je betaalt €8,45 voor 10 stuks€16,90 Per stuk€0,84€1,69€9,88/kg Je bespaart €8,45 op 10 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Cesar Hondenvoeding | Bowls | Gevogelte| Rijst -50% voor 10 Je betaalt €8,45 voor 10 stuks€16,90 Per stuk€0,84€1,69€9,88/kg Je bespaart €8,45 op 10 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Cesar Hondenvoeding | Brokjes | Adult 1+1 gratis +1 variant Cesar Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Kip Zalm€4,25Cesar Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Rund & Ge€4,25 Je betaalt €8,49 voor 2 stuks€16,98 Per stuk€4,25€8,49€3,03/kg Je bespaart €8,49 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Cesar Vlees 2+2 gratis +2 varianten Cesar Hondenvoeding | Saus | Mix vlees€4,50Cesar Hondenvoeding | Saus | Mix vlees | Groenten€4,88Cesar Hondenvoeding | Terrine | Mix Vlees€5,54 Je betaalt vanaf€17,98 voor 4 stuks Per stuk€4,50vanaf €3,75/kg Je bespaart €17,98 op 4 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Colonel Gustave Hondenvoeding 1+1 gratismet SuperPlus +1 variant Colonel Gustave Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Light€4,50Colonel Gustave Hondenvoeding | Pate | Kip & Rund | Bio€0,94 Je betaalt vanaf€1,89 voor 2 stuks Per stuk€0,94vanaf €4,50/kg Je bespaart €1,89 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Colonel Gustave Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Vlees 1+1 gratismet SuperPlus +1 variant Colonel Gustave Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Vlees€4,50Colonel Gustave Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Vlees€4,50 Je betaalt €8,99 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€4,50€8,99€4,50/kg Je bespaart €8,99 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Friskies Hondenvoeding 2+2 gratismet SuperPlus +2 varianten Friskies Bon Bacon | Hondenvoeding | Adult | Snacks | Bacon€1,50Friskies Funtastix | Hondenvoeding | Adult | Snacks | Bacon€1,50Friskies Picnic Mix | Hondenvoeding | Adult | Snacks | Mix€1,50 Je betaalt €5,98 voor 4 stuks€11,96 Per stuk€1,50€2,99vanaf €8,57/kg Je bespaart €5,98 op 4 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Perfect Fit Hondenvoeding 2+2 gratis +4 varianten Perfect Fit Hondenvoeding | Adult +1 | Kip€7,59Perfect Fit Hondenvoeding | Xsmall | Adult | Kip€4,09Perfect Fit Hondenvoeding | Xsmall | Adult | Rund€4,09Perfect Fit Hondenvoeding | Xsmall | Junior | Groenten€4,09Perfect Fit Hondenvoeding | Xsmall | Senior | Kip€4,09 Je betaalt vanaf€16,38 voor 4 stuks Per stuk€4,09€2,92/kg Je bespaart €16,38 op 4 stuks
-33% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Pedigree Hondenvoeding 2+1 gratismet SuperPlus +4 varianten Pedigree Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Kip€5,06Pedigree Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Rund€6,66Pedigree Hondenvoeding | Brokjes | Junior | Kip€8,17Pedigree Hondenvoeding | Brokjes | Kip & Groenten€8,17Pedigree Hondenvoeding | Pouch | Selectie€5,19 Je betaalt vanaf€15,18 voor 3 stuks Per stuk€5,06vanaf €2,22/kg Je bespaart €7,58 op 3 stuks
-33% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Pedigree Hondenvoeding | Gelei | Senior | Mix vlees 2+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €15,10 voor 3 stuks€22,65 Per stuk€5,03€7,55€4,19/kg Je bespaart €7,55 op 3 stuks
-33% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Vital Protection Hondenvoeding Adult Droge Voeding met Rund 3 kg Pedigree 2+1 gratis Je betaalt €19,98 voor 3 stuks€29,97 Per stuk€6,66€9,99€2,22/kg Je bespaart €9,99 op 3 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Edgard & Cooper Hondenvoeding 2e aan -50%met SuperPlus +4 varianten Edgard & Cooper Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Kip€8,24Edgard & Cooper Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Lam€8,24Edgard & Cooper Hondenvoeding | Brokjes | Adult | Zalm€8,24Edgard & Cooper Hondenvoeding | Brokjes | Puppy | Eend€8,24Edgard & Cooper Hondenvoeding | Paté | Adult |€8,09 Je betaalt vanaf€16,18 voor 2 stuks Per stuk€8,09vanaf €6,74/kg Je bespaart €5,39 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Edgard & Cooper Vlees 2e aan -50%met SuperPlus +2 varianten Edgard & Cooper Hondenvoeding | Paté | Adult | Mix vlees€2,24Edgard & Cooper Hondenvoeding | Paté | Adult | Mix vlees€3,14Edgard & Cooper Hondenvoeding | Paté | Junior | Mix vlees€1,07 Je betaalt vanaf€2,15 voor 2 stuks Per stuk€1,07vanaf €7,47/kg Je bespaart €0,72 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Hondenvoeding Adult Mini Active Brokjes met Kip 1.5kg Purina ONE 2e aan -50% Je betaalt €12,13 voor 2 stuks€16,18 Per stuk€6,07€8,09€4,04/kg Je bespaart €4,05 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Hondenvoeding Adult Mini Brokjes met Rund 1.5kg Purina ONE 2e aan -50% Je betaalt €12,13 voor 2 stuks€16,18 Per stuk€6,07€8,09€4,04/kg Je bespaart €4,05 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Hondenvoeding Adult Mini Gewichtscontrole Brokjes met Kalkoen 1.5kg Purina ONE 2e aan -50% Je betaalt €12,13 voor 2 stuks€16,18 Per stuk€6,07€8,09€4,04/kg Je bespaart €4,05 op 2 stuks
-25% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Purina ONE Hondenvoeding 2e aan -50% +6 varianten Hondenvoeding Adult Mini Sensitive Brokjes met Zalm 1.5kg€6,07Hondenvoeding Medium / Maxi Brokjes met Kip 2.5kg€10,94Hondenvoeding Medium / Maxi Gewichtscontrole Sterilcat Brokjes en Kalkoen Rijst 2.5kg€11,39Hondenvoeding Medium / Maxi SensitiveBrokjes met Zalm 2.5kg€11,24Hondenvoeding Medium/Maxi Brokjes met Rund 2.5kg€10,79Hondenvoeding Mini Delicate Zalm en Rijst 10x85g€4,91Hondenvoeding Mini Rund & Kip 10x85g€4,91 Je betaalt vanaf€9,82 voor 2 stuks Per stuk€4,91vanaf €4,04/kg Je bespaart €3,27 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Purina ONE Hondenvoeding 2e aan -50%met SuperPlus +4 varianten Purina ONE Hondenvoeding | Medium&Maxi | Brokjes | Rund€10,79Purina ONE Hondenvoeding | Medium/Max | Brokjes | Zalm€11,24Purina ONE Hondenvoeding | Mini | Brokjes | Mini€6,07Purina ONE Hondenvoeding | Mini | Brokjes | Rund€6,07Purina ONE Hondenvoeding | Mini | Brokjes | Zalm€6,07 Je betaalt vanaf€12,13 voor 2 stuks Per stuk€6,07vanaf €4,04/kg Je bespaart €4,04 op 2 stuks
-25% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Purina ONE Hondenvoeding | Mini Adult | Saus | Vlees 2e aan -50%met SuperPlus Je betaalt €9,82 voor 2 stuks€13,10 Per stuk€4,91€6,55€5,78/kg Je bespaart €3,28 op 2 stuks
Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Friskies Hondenvoeding | Adult | Brokjes 3=gratis levering +1 variant Friskies Hondenvoeding | Adult | Brokjes | Boeuf€9,25Friskies Hondenvoeding | Adult | Brokjes | Kip€11,09 Je betaalt vanaf€9,25 voor 1 stuk Per kgvanaf €3,08
Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Lily's Kitchen Hondenvoeding 4 gekocht = gratis voorbereidingmet Bonus Card +2 varianten Hondenvoeding Classic Dinner Paté Multipack Mix Selectie 6x150g€10,99Hondenvoeding Pâtée Casserole Kip en Kalkoen 400g€3,99Hondenvoeding Pâtée Cottage Pie Rund, Wortelen 400g€3,99 Je betaalt vanaf€3,99 voor 1 stuk Per kgvanaf €9,98
-25% Bewaar JumboTot di 6/10 Purina ONE dog 2e halve prijs Je betaalt €19,49 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€9,74€12,99€3,90/kg Je bespaart €6,50 op 2 stuks