Verzorging & drogisterij vanaf 20% korting

Alle 3.123 actuele promoties in verzorging & drogisterij met minstens 20% korting van 25 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

3.123 promoties

Kruidvat Beautybox Alleen online -86%
KruidvatTot do 31/12

Kruidvat Beautybox Alleen online

Kruidvat
Voor €9,99met Kruidvat Club
€9,99€68,99
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €59,00
Butter Lip Gloss -70%
Di

Butter Lip Gloss

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€2,09€6,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €4,86
Epic Ink Liner -70%
Di

Epic Ink Liner

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€3,28€10,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €7,67
Line Loud Lip Pencil -70%
Di

Line Loud Lip Pencil

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€2,18€7,25
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €5,07
Slim Eye Pencil -70%
Di

Slim Eye Pencil

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€1,49€4,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €3,46
Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiVanaf wo 30/9

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
€0,50€1,49
per stuk · €9,93/l
€1,49
voor 3
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
60% korting op De Tuinen natuurlijke verzorging -60%
Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

Fa
2+3 gratismet Kruidvat Club
€1,60€3,99
per stuk · €6,40/l
€7,98
voor 5
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Fa Watermelon Waves Douchegel 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Watermelon Waves Douchegel 250ml

Fa
2+3 gratismet Kruidvat Club
€1,52€3,79
per stuk · €6,08/l
€7,58
voor 5
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen

60% korting
46 producten
vanaf€5,99
per stuk · vanaf 1 stuk
vanaf €10,39/l
Je bespaart €8,99
Kruidvat Verzorgende Olie 150ml -58%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Verzorgende Olie 150ml

Kruidvat
2 voor €5,00
€2,50€5,99
per stuk · €16,67/l
€5,00
voor 2
Je bespaart €6,98 op 2 stuks
Syoss Shampoo -57%
De Tuinen Argan Scrub - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Argan Scrub - 75ml

De Tuinen
55% korting
€6,07€13,49
per stuk · vanaf 1 stuk
€80,93/l
Je bespaart €7,42
De Tuinen Dode Zee Badzout - 1kg -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Dode Zee Badzout - 1kg

De Tuinen
55% korting
€5,39€11,99
per stuk · vanaf 1 stuk
€5,39/kg
Je bespaart €6,60
De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

De Tuinen Hoofdhuidscrub - 200g

De Tuinen
55% korting
€8,99€19,99
per stuk · vanaf 1 stuk
€44,95/kg
Je bespaart €11,00

Alle 3.123 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij vanaf 20% korting

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met minstens 20% korting deze week?

Er zijn 3.123 actuele promoties in verzorging & drogisterij met minstens 20% korting, bij 25 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met minstens 20% korting?

Kruidvat, met 1.577 promoties, gevolgd door Di (502) en Holland & Barrett (471).

Welke promoties in verzorging & drogisterij met minstens 20% korting lopen binnenkort af?

183 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer Andrélon bij Jumbo (tot 29/9), AVENGERS, TENA Incontinentieverbanden bij Lidl (tot 29/9), Gillette, Listerine of GUM bij Jumbo (tot 29/9).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 2421 van de 3123 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 702 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij met minstens 20% korting?

Gratis erbij: 1.043 van de 3.123 promoties.