Verzorging & drogisterij vanaf 60% korting

Alle 26 actuele promoties in verzorging & drogisterij met minstens 60% korting van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

26 promoties

Kruidvat Beautybox Alleen online -86%
KruidvatTot do 31/12

Kruidvat Beautybox Alleen online

Kruidvat
Voor €9,99met Kruidvat Club
€9,99€68,99
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €59,00
Butter Lip Gloss -70%
Di

Butter Lip Gloss

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€2,09€6,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €4,86
Epic Ink Liner -70%
Di

Epic Ink Liner

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€3,28€10,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €7,67
Line Loud Lip Pencil -70%
Di

Line Loud Lip Pencil

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€2,18€7,25
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €5,07
Slim Eye Pencil -70%
Di

Slim Eye Pencil

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
€1,49€4,95
per stuk · vanaf 1 stuk
Je bespaart €3,46
Handcrème (3 x 50 ml) -67%
AldiVanaf wo 30/9

Handcrème (3 x 50 ml)

1+2 gratis
€0,50€1,49
per stuk · €9,93/l
€1,49
voor 3
Je bespaart €2,98 op 3 stuks
60% korting op De Tuinen natuurlijke verzorging -60%
Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

Fa
2+3 gratismet Kruidvat Club
€1,60€3,99
per stuk · €6,40/l
€7,98
voor 5
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Fa Watermelon Waves Douchegel 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Watermelon Waves Douchegel 250ml

Fa
2+3 gratismet Kruidvat Club
€1,52€3,79
per stuk · €6,08/l
€7,58
voor 5
Je bespaart €11,37 op 5 stuks
60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen -60%
Holland & BarrettTot zo 4/10

60% korting op Holland & Barrett vitamines & supplementen

60% korting
46 producten
vanaf€5,99
per stuk · vanaf 1 stuk
vanaf €10,39/l
Je bespaart €8,99

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij vanaf 60% korting

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met minstens 60% korting deze week?

Er zijn 26 actuele promoties in verzorging & drogisterij met minstens 60% korting, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met minstens 60% korting?

Holland & Barrett, met 14 promoties, gevolgd door Kruidvat (7) en Di (4).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 5 van de 26 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 21 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij met minstens 60% korting?

% korting: 14 van de 26 promoties.