Verzorging & drogisterij met 3+2 gratis

Alle 75 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 3+2 gratis van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 29/09/2026 · 09:32

75 promoties

Body Lotion Firming Q10 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Body Lotion Firming Q10 400 ml

Nivea
3+2 gratis
€6,65€11,09
per stuk · €16,63/l
€33,27
voor 5
Je bespaart €22,18 op 5 stuks
Body Milk Nourishing 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Body Milk Nourishing 400 ml

Nivea
3+2 gratis
€4,31€7,19
per stuk · €10,78/l
€21,57
voor 5
Je bespaart €14,38 op 5 stuks
Body Milk Smooth 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Body Milk Smooth 400 ml

Nivea
3+2 gratis
€4,43€7,39
per stuk · €11,08/l
€22,17
voor 5
Je bespaart €14,78 op 5 stuks
Bodymelk Firming Q10 400 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Bodymelk Firming Q10 400 ml

Nivea
3+2 gratis
€6,65€11,09
per stuk · €16,63/l
€33,27
voor 5
Je bespaart €22,18 op 5 stuks
Creme 250 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Creme 250 ml

Nivea
3+2 gratis
€2,99€4,99
per stuk · €11,96/l
€14,97
voor 5
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Nivea Douchegel -40%
CarrefourTot ma 5/10

Nivea Douchegel

vanaf€1,79
per stuk · €9,32/kg
vanaf€8,97
voor 5
Je bespaart €5,98 op 5 stuks
Hand Cream 3in1 Repair 100 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Hand Cream 3in1 Repair 100 ml

Nivea
3+2 gratis
€4,17€6,95
per stuk · €41,70/l
€20,85
voor 5
Je bespaart €13,90 op 5 stuks
Men Sensitive Scheerschuim 200 ml -40%
CarrefourTot ma 5/10

Men Sensitive Scheerschuim 200 ml

Nivea
3+2 gratis
€2,87€4,79
per stuk · €14,35/l
€14,37
voor 5
Je bespaart €9,58 op 5 stuks

Alle 75 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Verzorging & drogisterij met 3+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er in verzorging & drogisterij met 3+2 gratis deze week?

Er zijn 75 actuele promoties in verzorging & drogisterij met 3+2 gratis, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 29/9/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in verzorging & drogisterij met 3+2 gratis?

Carrefour, met 69 promoties, gevolgd door Kruidvat (6).

Wat is de grootste korting in verzorging & drogisterij met 3+2 gratis?

-40% op 3-in-1 Reinigingsdoekjes bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in verzorging & drogisterij met 3+2 gratis?

Gratis erbij: 75 van de 75 promoties.